буреЛОМКА• 07 августа 2020
Сьогодні був мій позорний вихід ...Капець
Бігла на УЗД коліна , вдягнула шорти спеціально.А коли вийшла з кабінету ,побачила що не защіпнута ширінка.....занавєс.Це я і в маршрутці їхала ,і містом пробіглась ,і в лікаря була.Вжп потім прокрутила пластинку,і зауважила що медсестра так цікаво дивилась на мене.Не могла сказати? Коза.Господи який позор.
ФруктЕщеТот• 07 августа 2020
Ответ дляЖонДуан
Хворі зразу одужали?

особенно мужчины, которые забыли, зачем они туда пришли
Ресничный червь• 07 августа 2020
Ответ дляЖонДуан
А колись був випадок ,але з моїм свекром.Він любитель тяпнути.Ввечері прийшов випивший до нас в штанах кльошах дочки,вони йому по котики були,і ангоровий хомут на голові.холодно ,зима була ,що знайшов те і одів по п´яні.Ржемо до сьогодні.
Франківщина?
Смурфик• 07 августа 2020
Ищите себя в про*мандовках Азербайджана
Это шутка, не реагируйте так на простую ситуацию, никто даже внимания не обратил на ваши разноцветные трусы
Жерица ночи• 07 августа 2020
Автор у вас просто мелочь, по сравнению с мужчиной у которого дикий кабан украл одежду
Ответ дляЖонДуан
Ви ж розумієте ,що коротка футболка і шорти не защіпнутою ширінкою? Труси блимали постійно ,я собі уявила.
Шо ж у вас за трусы там такие, что так стыдно теперь?
Расслабьтесь. Вы ж не учительница перед первоклассниками, забывшая юбку дома и обнаружившая это в обед.
Ответ дляУтренняя зорька
подумаєш. я якось на співбесіді була, сиділа там на кріслі. вийшла, іду по вулиці, а мені жіночка каже - у вас пляма! а я глядь, а у мене там справді пляма будь здоров, тампон протік. от, де ужас, а не ваша ширінка. та й то я не парюсь, дєло житєйскоє)
Блин, у меня на собеседовании юбка на боку по шву разошлась
. Пришлось у секретаря степлер просить.
вы бы видели её глаза
. Пришлось у секретаря степлер просить.
вы бы видели её глаза
Берегу и стерегу• 07 августа 2020
Ответ дляЖерица ночи
там был ноутбук
буреЛОМКА
• 07 августа 2020
Ответ дляБерегу и стерегу
сколько Вы весите?
60 кг.По тутешніх мірках я жирна тітонька ,яка не має права на існування .
ЖивунаБагамах• 07 августа 2020
Иногда вот лучше не сказать. Я помню иду домой, сосед напротив, мужичок пенсионер. Говорит мне: готовитесь к встрече мужа? Я не поняла к чему это. А он мне так многозначительно головой кивает на живот. Молния на джинсах у меня не застегнута, вернее разошлась, только на кнопку застегнута. Вот, черт лысый. откуда ты взялся думаю, я уже почти пришла домой.
буреЛОМКА
• 07 августа 2020
Ответ дляВечный двигатель
я влюблена в ваш слог и характер!!!
Дякую.Обіймаю Вас.