Болтушка Му• 13 августа 2020
Де ви зберігаєте електрогриль?
Купила електрогриль, тефаль, саму більшу модель. Але вона займає стільки місця на кухні, я й не очікувала. Коли щось готуємо, ставлю на плиту і включаю витяжку. Хоча в мене завжди на плиті стоїть скороварка, я її ніколи не прибирала. Потрібно щоб електро гриль був і під рукою, і щоб і не заважав. Де ви його зберігаєте?
Запретный фрукт• 13 августа 2020
на столешнице стоит, если нужно её освободить, то ставлю его на микроволновку.
Тамбовский мел• 13 августа 2020
А вы довольны приобретением? Как часто используете? Засматриваюсь, но не пойму насколько нужная вещь в хозяйстве. С местом тоже напряженка и не люблю когда все стоит сверху.
ВЫВсеВрете• 13 августа 2020
Ответ дляТамбовский мел
Вещь не первой необходимости, хотя возможно кому как, я вот мультиваркой вообще не пользуюсь, электрогриль бывает и пару мес простаивает, бывает ежедневно готовлю. Но я им очень довольна.
Тамбовский мел• 13 августа 2020
Ответ дляВЫВсеВрете
Спасибо! А какая у ВАс модель? Хотя я ж понимаю, что они все достаточно просты технически. Нет дыма при готовке?
Болтушка Му
• 13 августа 2020
У мене модель Tefal optigril + XL, зараз фото скину з Розетки, але я брала дешевше. Ціни вже виросли. Я не дуже задоволена, вона занадто велика, займає багато місця. Коли готуємо - дуже чадить. Я на газову плиту кладу велику дошку, потім ставлю електрогриль, включаю витяжку і готую. Ще після приготування повна кухня диму і запаху. Їда завжди прилипає до пластин, а так як вони не рівні, і гофровані, то мити їх важко, навіть, із-за того, що пластини великі, вони в раковину не поміщаються, наприклад, коли після м’яса потрібно не просто мити, а замочити їх на деякий час воді, щоб ніжно помити мочалочкою. Поверхня делікатна. Чесно, такого захвату в мене немає. Якби був приватний сектор, стояв би цей гриль на вулиці. І м’ясо, в нас не виходить так ніжно його приготувати, скільки раз пробували - не виходить щоб було м’яке, ніжне і повністю готове. Овочі, і ті прилипають. Ще читала, що дівчата кладуть пергаментну бумагу, потрібно спробувати. Для мене сковорідка більш практична. Але цікаво почитати враження інших
ВЫВсеВрете• 13 августа 2020
Ответ дляБолтушка Му
Смазывайте маслом овощи чтобы не прилипали. Пластины хорошо вытираются сухими салфетками пока горячие. Стейки мне на гриль не нравятся но вот куриные бедра отлично выходят, посыпаю приправами и чуть масла лью .Если филешка то нужно целую класть иначе сухая будет.
Не понятно почему она у Вас дымит, моя не дымит под вытяжку при готовке не ставлю.
ВЫВсеВрете• 13 августа 2020
Ответ дляТамбовский мел
У меня тефаль оптигриль. При готовке не дымит.
Болтушка Му
• 13 августа 2020
Можливо я не правильно виразилася, диму немає, але на кухні закриваю двері, такий запах як щось смажу на сковороді на всю потужність.
Болтушка Му
• 13 августа 2020
Якраз хотіли готувати м’ясо на грилі, але воно так прилипає до решіток, що й не витриш салфеткою, як корочка суха. В холодну воду не можна гарячі решітки, тому чекаю доки температура спаде, потім замочую.
СережкинаЯ• 14 августа 2020
Ответ дляБолтушка Му
Обожаю оптигриль, у меня та же модель, что и у Вас. Овощи готовлю в маринаде перед запеканием ( соевый соус , приправы+ оливковое масло), мясо тоже в маринаде перед приготовлением, стейки волшебные получаются. Не знаю, какая у Вас мойка, у меня большая глубокая , квадратная- пластины помещаются свободно. Доя мытья пластин использую средство для мытья гриля. Распылила на 5 мин и губкой смыла под струёй воды. Вы хоть видео посмотрите в Ютюб, очень много рецептов приготовления на оптигриле разных вкусностей. Я пользуюсь часто уже 2 года, гриль живет на подоконнике. Когда готовлю- стоит на столешнице. В общем я очень довольна покупкой, со сковородой даже сравнивать нечего.