Не танцую- но пою• 25 августа 2020
Смс з номера 7660
Прийшло смс повідомлення з номера 7660, кредит не оформлювали, це пенсійна карта батька. Це розвод?
Губы рыбы• 25 августа 2020
Просто на развод не очень похоже, на сайте приватбанка реально есть информация об этом
Губы рыбы• 25 августа 2020
Ось деякі питання, які можуть в Вас виникнути, та відповіді на них:
Чому я отримав(-ла) це SMS?
У Вас списався регулярний платіж на користь підприємства.
Як я можу скасувати списання цього платежу?
Ви можете переслати це SMS того ж дня до 20:00.
Як відредагувати параметри регулярного платежу?
У Приват24 Ви можете самостійно змінити дату, суму та джерело списання платежу.
Чому я отримав(-ла) це SMS?