НашлаПерепискуМужа• 26 августа 2020
Чому наші пенсіонери такі злі?
Часто бачу пенсіонерів незадоволених життям. Всі їм не такі, і все їм не так. Вічно огризаються і хамят. Люблять повчати всіх. Це якись жах.
ПриснитсяЖЕ• 26 августа 2020
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Невиправданні сподівання і т.д. - це не є привід для агресії, а молоді тому, бо старші так навчили, так по колу і рухається((((
НЕ привід, але людині властиво переносити на інших своє розчарування, незадоволення життям. З приводу навчили - не знаю, прямого зв´язку не бачу. Моя мама 70+ дуже депресивно-агресивна, тобто за Вашою логікою, і вона і мене мала б такою виховати, але я тримаюся і ще її постійно відволікаю-втішаю.
НашлаПерепискуМужа
• 26 августа 2020
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Старших хоч зрозуміти можна - невиправдані сподівання, здоров´я підводить, тиск стрибає, пенсії низькі, секс не радує... А чому молоді дівчата/жінки на форумі такі злі, коли цілком конкретні, нейтральні запитання викликають шквал їдких, принизливих коментарів.
Мене цікавлять чому старі такі злі.
очки_ннадо• 26 августа 2020
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну це ж ненормально. Нехай виховує своїх дітей
скорее внуков, или даже правнуков. но разве ж это воспитание?
а тем временем, то видео набирает обороты и , скорее всего, родители обратятся в полицию.
ПриснитсяЖЕ• 26 августа 2020
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Мене цікавлять чому старі такі злі.
Я ж написала свою версію: невиправдані сподівання, здоров´я підводить, тиск стрибає, пенсії низькі, сексу для перезавантаження уже немає.
НашлаПерепискуМужа
• 26 августа 2020
Ответ дляочки_ннадо
І Правильно зроблять. Таких потрібно наказувати, а то думають що недоторкані. Я недавно в тролейбусі бачила як бабуля кричала і матюкала двох хлопців, тільки за те що вони зайшли з самокатами. Хоча вони зайшли і сіли, так що нікому не заважали. В тролейбусі зараз тільки сидячі місця
Гравицапа• 26 августа 2020
Ответ дляБарабасиха
ага и зп 100 рублей когда джинсы стоят 200)
ой, да ладно, тут в каждой теме про СССР рассказывают, что все было, и не только джинсы, но и компьютеры
и ездили по бесплатным путевкам, в том числе ’за бугор’
Барабасиха• 26 августа 2020
Ответ дляГравицапа
так откуда им знать? то малолетки пишут
допустим моя мама полсоюза объездила по путевкам от профсоюза, а вот все было это конечно треш, какие компьютеры? телевизор 800 рублей и не купить!
Я такая - жду трамвая• 26 августа 2020
Ответ дляГравицапа
Компьютеры...
ЭВМ может?
Гравицапа• 26 августа 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Компьютеры...
ЭВМ может?
не знаю, я только по телевизору могла видеть, в передаче типа ’марафон-15’. Но тут на полном серьезе писали, что были у них в советское время компьютеры, и еще типа ’кто работал у того все было’
НашлаПерепискуМужа
• 26 августа 2020
Ответ дляГравицапа
Я жила в нормальних умовах, але ніяких комп´ютерів ні у мене, ні у знайомих в той час не було.
Я такая - жду трамвая• 26 августа 2020
Ответ дляГравицапа
Тогда работали все. Кто длительное время был без работы, вызывали в милиции и обязывали устроиться на работу. А компов в то время еще попросту не было.
Интимная• 26 августа 2020
Они не созрели умственно, как бы это не звучало. Их воспитывали, что надо терпеть и молчать, потому что взрослый говорит. Вот, они наконец-то дорасти до «взрослых» и высказываются в своё удовольствие с советами