Леди_в_ночи• 27 августа 2020

Оплата переддипломної практики

Доброго дня, навчання на заочній формі. Надається 120 днів підготовки до захисту дипломної роботи. Чи оплачується це роботодавець і в якому обсязі? Дякую
Викасикрет• 27 августа 2020
все платят, но вы наглая, никто столько не брал, даже больным не дают столько времени на отдых

Редиска Я• 27 августа 2020
нет, оплатят только день защиты диплома
Викасикрет• 27 августа 2020
Ответ дляРедиска Я
нет, оплатят только день защиты диплома
просто сейчас много умных, хотят 4 месяца отдыхать, а кто-то должен платить, сейчас никто столько не берет для написания диплома, только сами доценты и профессора себе это могут позволить для написания докторской
автор Леди_в_ночи • 27 августа 2020
Ответ дляВикасикрет
Чому нагла? По-перше, я взагалі не знаю чи є оплата, тому і запитую. По-друге, запитую в якому обсязі, якщо офіційно є 120 днів. По-третє, якщо в мене 10 років стажу і виплат єсв та пдфо, які мені малоймовірно перепадуть , бо пенсії взагалі відмінять скоріше за все, то чому я не можу взяти від держави своє?
автор Леди_в_ночи • 27 августа 2020
Ответ дляВикасикрет
Тобто, розумних? Якщо людина має право, то чому ні? Всі податки я плачу вчасно, ніякими пільгами від держави не користуюсь. Краще б зробити перевірку одиноких , малозабезпечених, які заради грошей йдуть на різні міри( не за всіх зараз), а людина яка чесно працює нагла і надто розумна? При цьому бабуся має стаж 35 років в амбулаторії і отримує пенсію 1950. Це справедливо? Чи вона надто розумна для виплат? Не маю наміру красти. Якщо не маєте відповіді по суті, пройдіть далі, вас ніхто не ображав, будьте чемні і ви
Ноунэйм• 27 августа 2020
Ответ дляЛеди_в_ночи
Та все правильно! Если есть такой пункт в вашем кол договоре то почему бы и нет?!Я б взяла! И даже не переживала б!
Плету интриги• 27 августа 2020
Да есть такие люди - наша воспитательница гуляла полгода 4 месяца на диплом + 2 отпуска - очень классно, только догадайтесь кому...
автор Леди_в_ночи • 27 августа 2020
Ответ дляПлету интриги
Моя робота мене чекатиме. Укрзалізниця. Від мене ніхто не залежить, а враховуючи як вона нас нагріла за період карантину, ввівши 4-денний тиждень і відмінивши всі надбавки які можна, то вона житиме. Тим паче мільйони керівництва в порівнянні з моїми 8 тисячами, це ніщо