Семенна Семеныч• 28 августа 2020
Як по якості одяг boohoo?
Хто купував собі чи замовляв безпосередньо з сайту, чи задоволені ви якістю? Там ціни іноді смішні, а колекції дуже гарні, стильний і модний одяг, навіть дуже сексуальний я б скащала! От тільки яка якість?? Всім дякую!!
Семенна Семеныч
• 28 августа 2020
Так, я шукала по складу хлопок, то нічого і не знайшла, дехто замовляв спортивні костюми, то ніби нормальні
ЧукИГеки• 28 августа 2020
Разное качество. Есть домашнее платьице у меня 2 года уже. Не полиняло, не порвалось, хотя в стирке часто.
А вот с размерами - жесть. Я этих платьев два покупала, в разных цветах в одинаковом размере. Так вот одно дочке отдала - маленькое.
Бирки от балда лепят
Русалка на ветвях• 28 августа 2020
Якість гірша, ніж китайське г... на базарі, і маломірить. Все гарно виглядає тільки на фото