КарамбОлька• 28 августа 2020

Конституционный Суд Украины вынес решение об отсутствии полномочий у Кабинета Ми

Обсуждали уже новость?
Конституционный Суд Украины вынес решение об отсутствии полномочий у Кабинета Министров Украины вводить ограничения прав и свобод граждан под прикрытием "карантина"
http://www.ccu.gov.ua/sites/default/files/docs/10p...
автор КарамбОлька • 28 августа 2020
https://zn.ua/POLITICS/ksu-priznal-nekonstitutsion...

автор КарамбОлька • 28 августа 2020
​​⚡️Карантин в Україні визнаний частково неконституційним

Таке рішення ухвалив Конституційний суд. Неконституційними визнані:
• обмеження свободи пересування;
• заборона мирних зібрань;
• обмеження роботи закладів громадського харчування;
• обмеження транспортних перевезень;
• обмеження заробітних плат держслужбовців та суддів.
Берегу и стерегу• 28 августа 2020
Можно вкратце ?
автор КарамбОлька • 28 августа 2020
Ответ дляБерегу и стерегу
Можно вкратце ?
Выше сбросила
ТрамвайGirl• 28 августа 2020
свистали ’слуги’ на КС і на всіх решту))) то вам не ’барига’)))
Это я тут• 28 августа 2020
У нас уже давно закон не имеет реальной силы. К сожалению.
автор КарамбОлька • 28 августа 2020
3.1. Відповідно до положень розділу ІІ „Права, свободи та обов’язки людини і громадянина“ Основного Закону України, зокрема:
– громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом; не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками (частини перша, друга статті 24);
– кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом (частина перша статті 33);
– громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування; обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону (стаття 39);
– кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом (частина перша статті 42);
– кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується; держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю
(частини перша, друга статті 43);
– громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом (частина перша статті 46);
– кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло (стаття 48);
– кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування (частина перша статті 49);
– кожен має право на освіту (частина перша статті 53);
– кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень (стаття 56).

3.2. Конституційний Суд України зазначає, що згідно зі статтею 64 Конституції України конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України; в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень; не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 Конституції України.
Конституційний Суд України наголошує, що обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина є можливим у випадках, визначених Конституцією України. Таке обмеження може встановлюватися виключно законом – актом, ухваленим Верховною Радою України як єдиним органом законодавчої влади в Україні. Встановлення такого обмеження підзаконним актом суперечить статтям 1, 3, 6, 8, 19, 64 Конституції України.
побольшомусекретику• 28 августа 2020
Ответ дляКарамбОлька

• обмеження свободи пересування;
• заборона мирних зібрань;
• обмеження транспортних перевезень;
Интересно, а где дистанционное обучение?
автор КарамбОлька • 28 августа 2020
Ответ дляпобольшомусекретику
Не было подання Верховного суда по этому пункту. Я так поняла, что они рассматривали только конкретные пункты, которые просил рассмотреть ВС

ТрамвайGirl• 28 августа 2020
зелебобікам кинули ’кістку’ про карантин, а тим часом
КСУ отменил ограничение зарплат чиновников и судей в период карантина
КСУ аннулировал ограничение, введенное в апреле, что заработная плата служебных и должностных лиц бюджетных учреждений, включая органы власти, должны начисляться в размере, не превышающем 10 размеров минимальной заработной платы, установленной на 1 января 2020 года.
Также суд признал незаконным ограничения на время карантина судейского вознаграждения, денежного обеспечения народных депутатам, судьям, судьям КСУ, членам ВРУ, членам Высшей квалификационной комиссии судей, прокурорам, работникам НБУ, а также другим должностным и служебным лицам.
https://newsone.ua/news/politics/ksu_otmenil_ogran...
Конец эпохи бедности
автор КарамбОлька • 28 августа 2020
Ответ дляТрамвайGirl
Конец эпохи бедности
Некоторые новостные сайты перекрутили только в сторону зарплат)))
Нужно читать решение полностью, в старпосте есть ссылка
Кукусики• 28 августа 2020
А толку?
У нас даже мерия свои распоряжения клепает и считает их главнее законодательства
ТрамвайGirl• 28 августа 2020
Ответ дляКарамбОлька
причем тут ваша ссылка в старпосте? это разные решения)))
Головная• 28 августа 2020
Ответ дляКарамбОлька

• обмеження свободи пересування;
• заборона мирних зібрань;
• обмеження транспортних перевезень;
Бедные судьи отсудили свои зарплаты и в том что их обмежують 🤣🤣🤣а людей то что в пенсиях обмежылы то ничего , за это никто не судится (((
Бесконечность-не предел• 28 августа 2020
Ответ дляКарамбОлька

• обмеження свободи пересування;
• заборона мирних зібрань;
• обмеження транспортних перевезень;
ура! Ура! Відновилась справедливість! НЕ МОЖЕ ПІДЗАКОННИЙ АКТ ЗМЕНШУВАТИ ОБСЯГ АБО ОБМЕЖУВАТИ ПРАВА, ВСТАНОВЛЕНІ КУ ТА ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ.
Ответ дляКарамбОлька

• обмеження свободи пересування;
• заборона мирних зібрань;
• обмеження транспортних перевезень;
Ви ще забули вказати народних депутатів:)
Ответ дляТрамвайGirl
Автор правильно зазначає, це одне і те саме рішення КСУ, сьогодні прийняте. Воно стосується багатьох карантинних обмежень, а не лише з/п держ службовців, суддів та депутатів.
Море Счастья• 28 августа 2020
Ответ дляБесконечность-не предел
так по карантинным ограничениям производство закрыто, так как сам нормативный акт (Постанова 392) утратил силу. я правильно поняла?
Ответ дляГоловная
А ви уявляєте хто такі судді і який їх інтелектуальний рівень відносно вашого? Подивіться Закон, тоді зрозумієте який складний багатоетапний відбір вони проходять щоб здобути посаду і які вимоги до їх кваліфікації. Ще такі будуть зневажливі вислови і підете в бан.

Головная• 28 августа 2020
Ответ дляБесконечность-не предел
Во первых угрожать мне не нужно и переходить на личности ( читаем правила посещения форума !) Во вторых именно я прекрасно знаю какие этапы и кто проходит в гос органы , например та у которой муж в этой структуре и она 12 лет была домохозяйкой , а потом проходит отборный конкурс , вы про этих интеллектуалов :))) ? ! Мы их видим знаем и ценим настолько насколько они этого заслуживают .
На этом наш с вами разговор закончен ! До свидания
Все возможно• 29 августа 2020
Ответ дляГоловная
Ну как никто не судится, суды завалены исками пенсионеров, и 90 процентов решений как раз в их пользу, а не государства. Верховный Суд вообще постоянно выносит решения по образцовым делам, и все в пользу пенсионеров. Вы почитайте, сколько судей осталось в Украине, есть суды, которые вообще не осуществляют процессуальную деятельность, в остальных 1 судья за 3 работает, и идет постоянный отток кадров. Ну а сколько он должен получать в таком случае, минималку? Так тогда уволятся и все остальные, вас это порадует, если придется обратиться за защитой своих прав к ’бедным судьям’?