«У Берліні сьогодні пройшла багатотисячна демонстрація проти карантинних заходів влади.
До вечора найбільш радикальні учасники протесту пішли на штурм Рейхстагу. В їх руках були прапори кайзерівської імперії.
Також майоріли прапори Росії і США. Поліція застосувала газ. 100 осіб затримано.»
Шо там, майдан?
Брюнетка в Мармеладе• 29 августа 2020
я недавно Рейхстаг взял на уровне хард в call of duty world at war и водрузил красный флаг на вершине парламента!!
Пуки-куки• 29 августа 2020
Ответ дляПончик Солнечный
Мир сходит с ума и катится в бездну
Конец света ещё не скоро. Он наступит при следующем ледниковом периоде. Погуглите, интересно. Оказывается, на Земле периодически случаются ледниковые периоды!
Пончик Солнечный• 29 августа 2020
Ответ дляПуки-куки
Да, я читала, действительно интересно. До конца света мы не доживём. Хорошо это.
Пуки-куки• 29 августа 2020
Ответ для vihola
Хвилююсь за Німців.
Щоб бува росіяни з американцями знову Берлін не роздерибанити.
Нетутешня• 29 августа 2020
Ответ дляПуки-куки
Больше такого периода не будет, климат уже бесповоротно изменился.
Пуки-куки• 29 августа 2020
Ответ дляНетутешня
Неправда.
Пирожкиня• 29 августа 2020
Ответ для vihola
В телеграмі є відео, більше ніякої інформації
Спасибо, ленты новостные пролистала, ничего нет
Аноним с кешбеком• 29 августа 2020
Ответ для vihola
Хвилююсь за Німців.
а так і буде, обов´язково буде, але німцям не до того, вони носяться зі своєю толерантністю і глибокостурбованістю, а Меркель тим часом з путіним сюськається, за газ домовляється) Макрона путін скоро на місце поставив, хай дякує, що взагалі Францію не анексував) бо були всі шанси)
Творю чудеса• 29 августа 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
да это достижение
Ответ дляПуки-куки
...Та не забувай, що мобілки прослуховуються!
І ти не забувай)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2700911
кнопкодав• 29 августа 2020
Ответ для vihola
Хвилююсь за Німців.
Мдааа ... а мой дед воевал .
кнопкодав• 29 августа 2020
Ответ для vihola
І що? Тепер Берлін до кінця світу ваш?
То шо менi його не жаль ..