Залатавая• 01 сентября 2020
школа! домашнее обучение- предусмотренно законом! читаем закон "об образовании"!
"У Положенні докладно розписано, як саме має бути організовано навчання для кожної з форм.
Сімейна (домашня) форма освіти. Навчатися за такою формою зможуть учні, чиї батьки бажають і готові самостійно організовувати освітній процес в домашніх умовах. Разом з тим учень має бути зарахованим до певного закладу, який відслідковуватиме його прогрес у навчанні. Батьки також мають написати заяву щодо навчання дитини за сімейною формою.
Важливо, щоб дитина не відставала від однолітків, а її знання відповідали бодай рівню Держстандарту. Для цього учні проходитимуть оцінювання ..."
ссыль на цитату:
согласно приказа Про затвердження Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти :
"III. Сімейна (домашня) форма здобуття освіти
1. Здобуття освіти за сімейною (домашньою) формою можливе для осіб віком до 18 років, батьки яких виявили бажання організовувати освітній процес самостійно з урахуванням здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду своїх дітей, для забезпечення їх індивідуального темпу здобуття освіти.
Батьки здобувачів освіти можуть на договірних засадах залучати до організації здобуття освіти за сімейною (домашньою) формою інших суб’єктів освітньої діяльності, у тому числі суб’єктів, які забезпечують здобуття неформальної освіти.
2. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки.
Для спостереження за навчальним поступом здобувачів освіти батьки можуть використовувати портфоліо, в якому фіксуються навчальні досягнення.
3. Батьки обирають заклад освіти, в якому буде організовано здобуття освіти за сімейною (домашньою) формою. Заклад загальної середньої освіти території обслуговування, яка визначається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016, не може відмовити в зарахуванні особи на сімейну (домашню) форму....."
домашнее обучение- сугубо личное решение родителей, не требующее согласования с администрацией школы...
имеет право воспользоваться каждый родитель- в мед показаниях нет необходимости.
домашнее обучение - за их результаты несут ответственность родители.
ссыль на цитату:
Шальная коклетка• 01 сентября 2020
ну и шо?
оно-то есть на бумаге
а вы попробуйте его оформить в реале
расскажите потом про результаты, ок?
оно-то есть на бумаге
а вы попробуйте его оформить в реале
расскажите потом про результаты, ок?
Пэрисхилтонша• 01 сентября 2020
Фігня, фігнею
Школа звітує за сімейне навчання раз десять на рік, повідомляю в 1000 інстанцій про таку форму навчання
Фігня, фігнею
рукиЖимолости• 01 сентября 2020
Реально его оформить, но находиться под надзором органов опеки мне не сильно хочется(
Залатавая
• 01 сентября 2020
Ответ дляШальная коклетка
ну и шо?
оно-то есть на бумаге
а вы попробуйте его оформить в реале
расскажите потом про результаты, ок?
оно-то есть на бумаге
а вы попробуйте его оформить в реале
расскажите потом про результаты, ок?
месяц назад пошла в школу и написала заявление- 5 минутное дело....
Залатавая
• 01 сентября 2020
Ответ дляПэрисхилтонша
Фігня, фігнею
на здоровье)
повидомляйте)
это все равно что вы пойдете и повидомЫтЭ про мои вкусовые предпочтения)
повидомляйте)
Пластилин_Колец• 01 сентября 2020
Учитесь, кто вам не дает, я хочу на работу ходить, а не с ребенком вошкаться круглосуточно
Залатавая
• 01 сентября 2020
Ответ длярукиЖимолости
на каком основании? законом предусмотрено! интересная штука: все стремятся чтобы дети были образованными, а прочитать закон об образовании- слабо..
приходите к выводу- не зная всех фактов и даже прав своих...
Деловитая• 01 сентября 2020
Ответ дляШальная коклетка
ну и шо?
оно-то есть на бумаге
а вы попробуйте его оформить в реале
расскажите потом про результаты, ок?
оно-то есть на бумаге
а вы попробуйте его оформить в реале
расскажите потом про результаты, ок?
Сегодня пришла и написала заявление - на час пандемии
Никаких вопросов. С завтра дома.
Залатавая
• 01 сентября 2020
Ответ дляПэрисхилтонша
До чого ця тема????
Ви знаєте усі тонкощі сімейного навчання???
я знаю одно что в эпицентр эпидемии мой ребенок ДОМА!
темку закрываю- я ее открыла не для того чтобы меня переубеждали
пост создан с целью других проинформировать.
кому нужно- тот прочел
Залатавая
• 01 сентября 2020
Ответ дляДеловитая
Никаких вопросов. С завтра дома.