Черпак_для_фантазий• 02 сентября 2020
Як справедливо вирішити квартирне питання?
Ітак, приготуйтесь розібраться.
Я невістка, живу зі свекрами. Зразу скажу, в менеє де жити, мені батьки відділили половину будинку в іншому місті, там зараз здають в оренду. Чоловік не захотів жити на териріі свекрів. Не захотів, бо вклав в будинок своіх батьків багато коштів і років своєі молодості. І маємо: великий будинок двоповерховий, в якому живемо свекор і свекруха, я, чоловік і двоє дітей. У мене нормальні свекри ми не те щоб конфліктуємо, але є певні нюанси. Будинок будували на 2 половини. Інша маленька, там тільки кухня, ванна, коридор і спальня. Коли ми одружувалися, свекруха плакала і просила іх не кидати бо кому ж це все син настроів. Казала з часом зробимо ремонт і підемо в другу половину жити,з дітками поможем. Я ж по молодості і дурості так собі і подумала і повірила. Пройшло 7 років. Та половина поки пуста. Все б нічого, жили собі та й жили. Без конвліктів. Все думалрсь мені скоро перейдуть в ту половину і заживемо спокійніше.
Але...в чоловіка є молодша сестра. Яка давно пішла з дому, бо зустріла своє кохання на багато років старшого. Він був забезпечений, возив іі по світу, купив будинок гарний і тд. Рік тому вона родила дитину. Але виявилось, що вона зовсім не створена для сім´і і дому. Вона одразу маму з роддому до себе перетягнула, вручила ій сина і попросила нянчить. Свекруха витримала рік, далі ій стало важко там у великому домі самій справляться, вона перевезла онука куди?! До себе додому. Де живе дурепа невістка. І тепер нас трохи багато і трохи мені некомфортно і шумно, і складно , і тд....прошу чоловіка переіхати в свою половину будинку у батьків, не хоче.
Так жити мені складно. В мені тепліла надія, що свекри таки перейдуть в іншу половину дому. Але тадам.....сестра хоче піти від свого мужика і планує там жити. Вдома іі майже немає, вона на роботі від зорі до зорі. Тобто дитина все рівно у нашій полрвині дому.
Що мені робити.
Прошу чоловіка взяти кредит, позичити і купити квартиру сестрі. Я не зможу житив одному дворі таким кодлом.
Я ридаю просто.
Розділити будинок пополам не вийде і відділитися визодом окремим, бо він стоіть не вздовж, а перпендикулярно до забору.
Виходить, хоч і в неі своя половина, а батьки і дитина все рівно тут з нами цілодобово.
Я вже думаю просить 2 кімнати віддати до тоі половини, щоб батьки жили там з нею, якщо вже повністю піднімають іі дитину. Але не знаю як наважиться навіть вказувать кому де жити, якщо я тільки невістка і ніхто в цьому домі.
Господи, що мені робити. Кредитів ми не потягнемо. Ми цей бвдинок вже 15 років будуємо і немає кінця. Чоловік розуміє, якщо він зараз піде, то все лишиться вітряній сестрі. Ій не треба ні батьки, ні дитина.
Вона живе одним днем.
Що мені робити.
Я ридаю просто.
Вона живе одним днем.
Бабка_в_кедах• 02 сентября 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
Пусть Свекры напишут завещание пополам на детей. Потом уходите.
а почему они должны? что за потребительское отношение к родителям?!?!?
БершкомангоЗар• 02 сентября 2020
Ответ дляБабка_в_кедах
В чем потребительское?
Сладкий лимончик• 02 сентября 2020
ваша біда в тому.що ви одразу не відділилися. родина повинна жити окремо. крапка. виходу іншого немає. а так вам спхнуть чужих дітей і виховуйте. однозначно треба переїжджати на другу свою половину і чимдуж швидче.
120-120-120 (не худею)• 02 сентября 2020
Не знаю у вас обоих есть часть домов, но с родителям а жить по сути везде не айс
Если уж и брать кредит то не сестре на квартиру, а себе
Японский Городовой• 02 сентября 2020
Ответ дляАнгелочек с рожками
не дочитала, пошла в другую тему!
+. половина половины. хто куди пишов х.з
размахер• 02 сентября 2020
Подождите . У сестры , как я поняла , есть свой дом . Напуркуа вашему мужу ей квартиру покупать , да еще и в кредит ?
Ну ниче се• 02 сентября 2020
Ничего хорошего не будет. Говорите с мужем, пусть свое или строит, или покупает, вашего там ничего нет и не будет
Патриотка• 02 сентября 2020
«І тепер нас трохи багато і трохи мені некомфортно»
Є прислів´я: в тісноті та не в образі. Через метрів і жадібность люди втрачають свою людяність.
ЯниЯ• 02 сентября 2020
Будете в этом дурдоме вместо Золушки. Пока сестра не переехала, решайте все вопросы, которые Вас волнуют.
Срочнокпсихологу• 02 сентября 2020
кто вам мешает продать свою половину вашего приданного и купить себе квартиру?
Патриотка• 02 сентября 2020
Я б вчилася жити дружно разом. А потім можна і з´їхати на інше місце.
Куда_бежать• 02 сентября 2020
Ви конкретно лоханулися , коли пішли жили до свекрів. Тепер тільки чоловік може вирішити проблему , ви, звичайно , не маєте жодних прав в їх будинку, щоб щось комусь вказувати
все по ГОСТу!• 02 сентября 2020
у сестры муж обеспеченный, общий ребенок и она без жилья останется после развода?...
Черпак_для_фантазий
• 02 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Мені так шкода, у жітей школа, садок.
Блін мені всіх шкода в цій ситуаціі.
І у батьків двоє дітей, і сестра хоче змінити життя.
Але себе теж шкода.
Чому ціною мого комфорту це все повинно бути
Блін мені всіх шкода в цій ситуаціі.
Але себе теж шкода.
Сам себе Петросян• 02 сентября 2020
да хоть десятиэтажный дом, зачем вы согласились жить со свекрами? Такие вопросы обсуждаются ДО свадьбы! И что вот это еще за чушь ’Прошу чоловіка взяти кредит, позичити і купити квартиру сестрі.’ Вы лох по жизни?
Черпак_для_фантазий
• 02 сентября 2020
Ответ дляразмахер
Той дім іі мужика. Вона навіть не розписана з ним, хоча він іі просив
Сам себе Петросян• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Мені так шкода, у жітей школа, садок.
Блін мені всіх шкода в цій ситуаціі.
Але себе теж шкода.
Блін мені всіх шкода в цій ситуаціі.
Але себе теж шкода.
свой комфорт надо обеспечивать в своем доме. А вы живете в чужом.
Черпак_для_фантазий
• 02 сентября 2020
Ответ дляСрочнокпсихологу
Там один будинок з батьками, вікна в іхній двір. Так теж не вийде.
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Він може купити своїй дитині квартиру,але справа не у цьому
Чи захоче сестра переїхати разом з дитиною?
Черпак_для_фантазий
• 02 сентября 2020
Ответ дляЯниЯ
Я і є замість золушки, городи обробить, двір, клумби, іжа. Все на менівбільшій мірі. Свекруха то хвора, то зайнята, то втомлена. В 65 р годовасіка нянчить
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Значить така карма,у вас теж житло півбудинку
Черпак_для_фантазий
• 02 сентября 2020
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вони не в шлюбі. Чоловік кілька років як втратив той дохід. Тепер обслуговування того дому дорого. Вона не хоче там ні за чим дивитися, ій шкода сил, часу і молодості. Він біситься що нема господині. Свекруха не тягне вже і будинок той прибирати, і істи готувати і дитину нянчити. Ій легше було забрати сюди малого, де невістка порядок скрізь навела