Черпак_для_фантазий• 02 сентября 2020

Як справедливо вирішити квартирне питання?

Ітак, приготуйтесь розібраться.
Я невістка, живу зі свекрами. Зразу скажу, в менеє де жити, мені батьки відділили половину будинку в іншому місті, там зараз здають в оренду. Чоловік не захотів жити на териріі свекрів. Не захотів, бо вклав в будинок своіх батьків багато коштів і років своєі молодості. І маємо: великий будинок двоповерховий, в якому живемо свекор і свекруха, я, чоловік і двоє дітей. У мене нормальні свекри ми не те щоб конфліктуємо, але є певні нюанси. Будинок будували на 2 половини. Інша маленька, там тільки кухня, ванна, коридор і спальня. Коли ми одружувалися, свекруха плакала і просила іх не кидати бо кому ж це все син настроів. Казала з часом зробимо ремонт і підемо в другу половину жити,з дітками поможем. Я ж по молодості і дурості так собі і подумала і повірила. Пройшло 7 років. Та половина поки пуста. Все б нічого, жили собі та й жили. Без конвліктів. Все думалрсь мені скоро перейдуть в ту половину і заживемо спокійніше.
Але...в чоловіка є молодша сестра. Яка давно пішла з дому, бо зустріла своє кохання на багато років старшого. Він був забезпечений, возив іі по світу, купив будинок гарний і тд. Рік тому вона родила дитину. Але виявилось, що вона зовсім не створена для сім´і і дому. Вона одразу маму з роддому до себе перетягнула, вручила ій сина і попросила нянчить. Свекруха витримала рік, далі ій стало важко там у великому домі самій справляться, вона перевезла онука куди?! До себе додому. Де живе дурепа невістка. І тепер нас трохи багато і трохи мені некомфортно і шумно, і складно , і тд....прошу чоловіка переіхати в свою половину будинку у батьків, не хоче.
Так жити мені складно. В мені тепліла надія, що свекри таки перейдуть в іншу половину дому. Але тадам.....сестра хоче піти від свого мужика і планує там жити. Вдома іі майже немає, вона на роботі від зорі до зорі. Тобто дитина все рівно у нашій полрвині дому.
Що мені робити.
Прошу чоловіка взяти кредит, позичити і купити квартиру сестрі. Я не зможу житив одному дворі таким кодлом.
Я ридаю просто.
Розділити будинок пополам не вийде і відділитися визодом окремим, бо він стоіть не вздовж, а перпендикулярно до забору.
Виходить, хоч і в неі своя половина, а батьки і дитина все рівно тут з нами цілодобово.
Я вже думаю просить 2 кімнати віддати до тоі половини, щоб батьки жили там з нею, якщо вже повністю піднімають іі дитину. Але не знаю як наважиться навіть вказувать кому де жити, якщо я тільки невістка і ніхто в цьому домі.
Господи, що мені робити. Кредитів ми не потягнемо. Ми цей бвдинок вже 15 років будуємо і немає кінця. Чоловік розуміє, якщо він зараз піде, то все лишиться вітряній сестрі. Ій не треба ні батьки, ні дитина.
Вона живе одним днем.
автор Черпак_для_фантазий • 02 сентября 2020
Чоловік не захотів жити на територіі тестів

VivaForever• 02 сентября 2020
хорошо
Ангелочек с рожками• 02 сентября 2020
не дочитала, пошла в другую тему!
БершкомангоЗар• 02 сентября 2020
Пусть Свекры напишут завещание пополам на детей. Потом уходите.
Бабка_в_кедах• 02 сентября 2020
Ответ дляАнгелочек с рожками
не дочитала, пошла в другую тему!
Бабка_в_кедах• 02 сентября 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
а почему они должны? что за потребительское отношение к родителям?!?!?
Isa Dora• 02 сентября 2020
Автор в принципе вы правы что там вы никто.
Эту ситуацию может решить только муж

Какое его мнение?
БершкомангоЗар• 02 сентября 2020
Мужу никаких кредитов
Та легко!• 02 сентября 2020
пусть муж говорит со своими родителями.

БершкомангоЗар• 02 сентября 2020
Ответ дляБабка_в_кедах
В чем потребительское?
Сладкий лимончик• 02 сентября 2020
ваша біда в тому.що ви одразу не відділилися. родина повинна жити окремо. крапка. виходу іншого немає. а так вам спхнуть чужих дітей і виховуйте. однозначно треба переїжджати на другу свою половину і чимдуж швидче.
120-120-120 (не худею)• 02 сентября 2020
Не знаю у вас обоих есть часть домов, но с родителям а жить по сути везде не айс
Если уж и брать кредит то не сестре на квартиру, а себе
Японский Городовой• 02 сентября 2020
Ответ дляАнгелочек с рожками
не дочитала, пошла в другую тему!
+. половина половины. хто куди пишов х.з
размахер• 02 сентября 2020
Подождите . У сестры , как я поняла , есть свой дом . Напуркуа вашему мужу ей квартиру покупать , да еще и в кредит ?
Ну ниче се• 02 сентября 2020
Ничего хорошего не будет. Говорите с мужем, пусть свое или строит, или покупает, вашего там ничего нет и не будет
Патриотка• 02 сентября 2020
«І тепер нас трохи багато і трохи мені некомфортно»
Є прислів´я: в тісноті та не в образі. Через метрів і жадібность люди втрачають свою людяність.
ЯниЯ• 02 сентября 2020
Будете в этом дурдоме вместо Золушки. Пока сестра не переехала, решайте все вопросы, которые Вас волнуют.
Срочнокпсихологу• 02 сентября 2020
кто вам мешает продать свою половину вашего приданного и купить себе квартиру?
Патриотка• 02 сентября 2020
Я б вчилася жити дружно разом. А потім можна і з´їхати на інше місце.

Куда_бежать• 02 сентября 2020
Ви конкретно лоханулися , коли пішли жили до свекрів. Тепер тільки чоловік може вирішити проблему , ви, звичайно , не маєте жодних прав в їх будинку, щоб щось комусь вказувати
все по ГОСТу!• 02 сентября 2020
у сестры муж обеспеченный, общий ребенок и она без жилья останется после развода?...
Ответ дляСладкий лимончик
Мені так шкода, у жітей школа, садок.
Блін мені всіх шкода в цій ситуаціі.
І у батьків двоє дітей, і сестра хоче змінити життя.
Але себе теж шкода.
Чому ціною мого комфорту це все повинно бути
Сам себе Петросян• 02 сентября 2020
да хоть десятиэтажный дом, зачем вы согласились жить со свекрами? Такие вопросы обсуждаются ДО свадьбы! И что вот это еще за чушь ’Прошу чоловіка взяти кредит, позичити і купити квартиру сестрі.’ Вы лох по жизни?
Ответ дляразмахер
Той дім іі мужика. Вона навіть не розписана з ним, хоча він іі просив
Сам себе Петросян• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Мені так шкода, у жітей школа, садок.
Блін мені всіх шкода в цій ситуаціі.
Але себе теж шкода.
свой комфорт надо обеспечивать в своем доме. А вы живете в чужом.
Ответ дляСрочнокпсихологу
Там один будинок з батьками, вікна в іхній двір. Так теж не вийде.
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Він може купити своїй дитині квартиру,але справа не у цьому
Чи захоче сестра переїхати разом з дитиною?
Ответ дляЯниЯ
Я і є замість золушки, городи обробить, двір, клумби, іжа. Все на менівбільшій мірі. Свекруха то хвора, то зайнята, то втомлена. В 65 р годовасіка нянчить
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Значить така карма,у вас теж житло півбудинку
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вони не в шлюбі. Чоловік кілька років як втратив той дохід. Тепер обслуговування того дому дорого. Вона не хоче там ні за чим дивитися, ій шкода сил, часу і молодості. Він біситься що нема господині. Свекруха не тягне вже і будинок той прибирати, і істи готувати і дитину нянчити. Ій легше було забрати сюди малого, де невістка порядок скрізь навела