Черпак_для_фантазий• 02 сентября 2020

Як справедливо вирішити квартирне питання?

Ітак, приготуйтесь розібраться.
Я невістка, живу зі свекрами. Зразу скажу, в менеє де жити, мені батьки відділили половину будинку в іншому місті, там зараз здають в оренду. Чоловік не захотів жити на териріі свекрів. Не захотів, бо вклав в будинок своіх батьків багато коштів і років своєі молодості. І маємо: великий будинок двоповерховий, в якому живемо свекор і свекруха, я, чоловік і двоє дітей. У мене нормальні свекри ми не те щоб конфліктуємо, але є певні нюанси. Будинок будували на 2 половини. Інша маленька, там тільки кухня, ванна, коридор і спальня. Коли ми одружувалися, свекруха плакала і просила іх не кидати бо кому ж це все син настроів. Казала з часом зробимо ремонт і підемо в другу половину жити,з дітками поможем. Я ж по молодості і дурості так собі і подумала і повірила. Пройшло 7 років. Та половина поки пуста. Все б нічого, жили собі та й жили. Без конвліктів. Все думалрсь мені скоро перейдуть в ту половину і заживемо спокійніше.
Але...в чоловіка є молодша сестра. Яка давно пішла з дому, бо зустріла своє кохання на багато років старшого. Він був забезпечений, возив іі по світу, купив будинок гарний і тд. Рік тому вона родила дитину. Але виявилось, що вона зовсім не створена для сім´і і дому. Вона одразу маму з роддому до себе перетягнула, вручила ій сина і попросила нянчить. Свекруха витримала рік, далі ій стало важко там у великому домі самій справляться, вона перевезла онука куди?! До себе додому. Де живе дурепа невістка. І тепер нас трохи багато і трохи мені некомфортно і шумно, і складно , і тд....прошу чоловіка переіхати в свою половину будинку у батьків, не хоче.
Так жити мені складно. В мені тепліла надія, що свекри таки перейдуть в іншу половину дому. Але тадам.....сестра хоче піти від свого мужика і планує там жити. Вдома іі майже немає, вона на роботі від зорі до зорі. Тобто дитина все рівно у нашій полрвині дому.
Що мені робити.
Прошу чоловіка взяти кредит, позичити і купити квартиру сестрі. Я не зможу житив одному дворі таким кодлом.
Я ридаю просто.
Розділити будинок пополам не вийде і відділитися визодом окремим, бо він стоіть не вздовж, а перпендикулярно до забору.
Виходить, хоч і в неі своя половина, а батьки і дитина все рівно тут з нами цілодобово.
Я вже думаю просить 2 кімнати віддати до тоі половини, щоб батьки жили там з нею, якщо вже повністю піднімають іі дитину. Але не знаю як наважиться навіть вказувать кому де жити, якщо я тільки невістка і ніхто в цьому домі.
Господи, що мені робити. Кредитів ми не потягнемо. Ми цей бвдинок вже 15 років будуємо і немає кінця. Чоловік розуміє, якщо він зараз піде, то все лишиться вітряній сестрі. Ій не треба ні батьки, ні дитина.
Вона живе одним днем.
автор Черпак_для_фантазий • 02 сентября 2020
Ответ дляВообще не факт
Автор, вы работаете?
Ні, бо моіх дітей нема кому зі школи і садочку забирати, вчити на дистанційному. Хворіюь постійно

ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 02 сентября 2020
Автор я живу в половине разделенного дома, который стоит тоже поперек улицы. Моя часть-дальняя, мой участок неправильной формы в виде флага, вход на мой участок - через ручку флага, то есть, в теории такой дом разделить можно.
Я бы нормально говорила с родителями мужа, точнее говорить должен муж, чтоб вы переходили в автономную меньшую часть дома и там достраивались постепенно. Другой вариант, думаю, вам не светит, или будете жить как Кайдашева семья
размахер• 02 сентября 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ви така цікава. Чому сестра має щось купляти? В неї є батьки, є дім, їй є де жити
А почему муж автора должен сестре что-то покупать ?
Губной рояль• 02 сентября 2020
Поздравляю, Шарик ,ты балбес !
Ошибка семилетний давности- никогда не съезжаться с родитями !
Что теперь делать - или терпеть или крутить мужа на свой отдельный угол
Ответ для18 мнеУЖЕ
З чого Ви взяли,що буде потрібен догляд?
Як діло заходить за нерухомість - так зразу хто доглядатиме і тд
Ви своїм дітям теж лишете нерухомість,тільки тій дитині яка буде доглядати?
Ні, але вони ж розуміли, що син вкладує і будує. То сказали б будуй так, щоб сеестрі лишилось.вони тупо мовчали і насолоджувались, що можуть не працювать і жити в гарному будинку з новими меблями
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вона ні голки сюди не вклала.
Вона жила в своє задоволення. Дім іі батьеів це був дім на 2 окремі кімнати і коридор. Без кухні, ванни, туалеьу. Все побудував мій чоловік. Правда частину грошей все ж батьки попутно будівництву вкладували
Ответ для18 мнеУЖЕ
Будинок на 2 частини,було б та сама історія
Ні, не та сама. Там інша ситуація. Баьки стараються забезпечити нам майбутнє і думають про це і працюють щодня без відпочинку з 5 ранку і до ,24 ночі
Губной рояль• 02 сентября 2020
Короче, автор - что говорит по этому поводу ваш муж?
Вообще не факт• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Свекровь почему не помогает?
Дети это отговорка.
Собственно поэтому к вам и такое отношение

Ответ дляГубной рояль
Кліпає, очі в пол.
Він спокійний, добрий і хоче, щоб всім було добре.
Втирає моі сльози і мовчить
Накрыло-не отпускает• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
А тут все похерить і лишить?
сестра ненадолго выбыла из родительского дома,а теперь возвращается с ребенком.
и кто, если не её мать ,поможет нянчить ребенка?
а если вы там свили гнездо,по сути - чужой всем (кроме мужа) человек,то кто должен мириться и жить или не мириться и уходить?

не надо колхоза.каждая семья сама за себя.
не надо никаких клумб,огородов, вымытых полов и ежедневного борща...
Lulo• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Кліпає, очі в пол.
Втирає моі сльози і мовчить
Вот видите, как Вам повезло: муж такой добрый, работящий, любящий Вас и своих родителей. Если б ещё и дом Вам достался сразу, то был бы дисбаланс в мире. Хорошего понемножку, как говорится. Кому дом, кому любящий муж, а всё сразу - это перебор.
Ответ дляВообще не факт
Свекровь почему не помогает?
Дети это отговорка.
Яка отговорка. Ви думаєте я на роботу не хочу.
А хто буде в порядку все тримати. Город, такий дім 150 кв, двір. Я днями в цьому всьому варюся і кожен день є що робити. Школа до 12. Діти до цього часу хворіли по кругу, в садок 3-5 днів і місяць вдома. Мені треба зробить морду кирпічем і зробить обов´язком свекрусі іх лікувать, водить по лікарням і тд. Я молода це ледь витримала 4 роки, а ій як?
colibrie• 02 сентября 2020
Ответ дляТа легко!
пусть муж говорит со своими родителями.
Только муж должен говорить, иначе вы будете плохая, а он 100% не вступится, ибо то РОДИТЕЛИ!
У нас с мужем договор, что на своих я кричу, на его - он)))
А по кричать всегда есть за что)))
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
То зараз можете піти на роботу,
Є ще свекор,забере дітей
В мене також будинок великий,нічого всі на роботі
Губной рояль• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Кліпає, очі в пол.
Втирає моі сльози і мовчить
Не выкладывайте больше в этот дом, начинайте строить свой, отдельный . Если на вашем участке есть место, то можно и на родительском участке .
Вообще не факт• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Оно вам надо?
Выходите на а работу и по огороду пораються те, кому он нужен.
Детей может приводить домой специально нанятый человек.
Люди отдельно от родителей живут и все успевают: или вы думаете дети только у вас болеют?
У вас одни отговорки.
Ответ дляНакрыло-не отпускает

Чому тоді мати чоловіка не нянчить моіх дітей? Це ж теж діти іі сина. А я навіть на роботу не можу вийти. Сестрі пофіг чи складно вам, чи подобається.
Вона сказала, що материнство і каструлі це не іі. По суті не лишила вибору свекрусі.
Але моіх поюажань ніхто не враховує.
Я тільки вдихнула повітря і вилізла з того складного віку дітей, тільки повиносили горшки, повимивали попіси і тд. А тут знову повен дім під ногами іграшок, вонючі дивани і какашки в памперсі і тд
Накрыло-не отпускает• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
им по 40+ лет?))
а если дело к 60,то они уже напрацювалысь до ’немогу’ могут и отдохнуть.
ваши мебли через 5 лет уже немебли.вы их для себя покупали,у свекрухи что :ни стола ни стула не было и пол земляной?

Ответ дляLulo
Мабуть так і ділить Бог
Накрыло-не отпускает• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Але моіх поюажань ніхто не враховує.
’нэ нянчить’ потому что она не ваша мать,а свекруха.
отвезите детей своей матери и скажите,что кастрюли и материнство не ваше,так как поступила сестра мужа.
а сами езжайте на заработки.
Накрыло-не отпускает• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Мені тошно, що сестра не з тих хто буде за батьками доглядать. Все рівно доведеться мені це робити.
Але сому я зараз вимушена це терпіти
так уезжайте вы и тыняйтесь по миру, как та сестра мужа.
кто вас держит?
а родителей может вам своих придётся досматривать,а вашему мужу-своих...причитаете раньше времени.
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Батьки так і будуть в своій половині. Там окрема тема
Будинок Ваших батьків поділений на 3 частини?
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2020
Ответ дляразмахер
А вона просить? Це автора ідея
Ответ для18 мнеУЖЕ
То зараз можете піти на роботу,
Є ще свекор,забере дітей
Е будуть вони забирать дітей, розважать іх ітд.
Або це буде у форматі компютерні ігри і мультики весь денб або зовсім скажуть займайтеся своіми дітьми.
Я не готова покладаться на них, у них вже годовалий онук на руках, з яким за день вони удвох ухекуються.
Як я ім скажу прийняти іще двох зараз. Тимпаче, менший зворіє дуже сильно я його в садок цього року не віддам взагалі. Йому ще післяопераціцну реабілітацію проходити треба. З ним треба займаться. Треба виправляти дефекти в мові. А з ними він весь день буде мультики дивитися. Ні, я не готова жертвувати своіми дітьми, аби тільки з дому втекти. Ім пофіг. Вони вже так стомлені манюською, що для них понянчить моіх дітей це значить віддати іх живими і не покаліченими. Я якось лишила іх на 4 год. Всі 4 год вони просиділи біля компютеру. Коли я веду розмови, що не можна і тд. Вона просто закривається в кімнаті, щоб не чути
Ответ дляГубной рояль
Нема місця. І я вам скажу хто один раз будувався своіми силами, то другий раз вже не захоче.
Це тільки сказати просто, а адруге пройти цей шлях...
годовасик• 02 сентября 2020
Ну тут все просто. Чоловік має обрати, що йому дорожче- родина з вами + діти, або стінки і дах. Хату, якщо що, можна купити-побудувати нову.
Лишайте дітей чоловіку і гайда на 2-3 тижні до мами. Хай коханий посидить в тому дурдомі сам, насолодиться домашнім затишком.
Накрыло-не отпускает• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
дети- ваша и мужа забота,а не ’зробить обов´язком свекрусі іх лікувать, водить по лікарням’.
я себе представила,что какая -то женщина будет мной руководить.хаха
Ответ дляНакрыло-не отпускает
им по 40+ лет?))
Типу так і було.
Люди і в 70 працюють. А вони вдома з 55 років.
Бо могли собі дозволить з гарним сином . А тепер виходить, ти синку ужмися і прижми хвоста,бо сестрі так треба і зручно.
Бо вона хоче своє життя жить, не те що ви тут пашете і будуєтесь
Угги_в_горошек• 02 сентября 2020
Автор, мне вас жаль. Вы с мужем лохи, как и многие из нас. Изначально нужно было сразу жить отдельно и всё. И желательно вообще отдельно, а не в разделённом пополам доме. И сейчас выход вижу один - валить оттуда. И понимаю, что финансово это очень накладно. И что всё, что вы вложили в этот дом, вы считай, потеряли. Это правда жизни. Увы.