Черпак_для_фантазий• 02 сентября 2020

Як справедливо вирішити квартирне питання?

Ітак, приготуйтесь розібраться.
Я невістка, живу зі свекрами. Зразу скажу, в менеє де жити, мені батьки відділили половину будинку в іншому місті, там зараз здають в оренду. Чоловік не захотів жити на териріі свекрів. Не захотів, бо вклав в будинок своіх батьків багато коштів і років своєі молодості. І маємо: великий будинок двоповерховий, в якому живемо свекор і свекруха, я, чоловік і двоє дітей. У мене нормальні свекри ми не те щоб конфліктуємо, але є певні нюанси. Будинок будували на 2 половини. Інша маленька, там тільки кухня, ванна, коридор і спальня. Коли ми одружувалися, свекруха плакала і просила іх не кидати бо кому ж це все син настроів. Казала з часом зробимо ремонт і підемо в другу половину жити,з дітками поможем. Я ж по молодості і дурості так собі і подумала і повірила. Пройшло 7 років. Та половина поки пуста. Все б нічого, жили собі та й жили. Без конвліктів. Все думалрсь мені скоро перейдуть в ту половину і заживемо спокійніше.
Але...в чоловіка є молодша сестра. Яка давно пішла з дому, бо зустріла своє кохання на багато років старшого. Він був забезпечений, возив іі по світу, купив будинок гарний і тд. Рік тому вона родила дитину. Але виявилось, що вона зовсім не створена для сім´і і дому. Вона одразу маму з роддому до себе перетягнула, вручила ій сина і попросила нянчить. Свекруха витримала рік, далі ій стало важко там у великому домі самій справляться, вона перевезла онука куди?! До себе додому. Де живе дурепа невістка. І тепер нас трохи багато і трохи мені некомфортно і шумно, і складно , і тд....прошу чоловіка переіхати в свою половину будинку у батьків, не хоче.
Так жити мені складно. В мені тепліла надія, що свекри таки перейдуть в іншу половину дому. Але тадам.....сестра хоче піти від свого мужика і планує там жити. Вдома іі майже немає, вона на роботі від зорі до зорі. Тобто дитина все рівно у нашій полрвині дому.
Що мені робити.
Прошу чоловіка взяти кредит, позичити і купити квартиру сестрі. Я не зможу житив одному дворі таким кодлом.
Я ридаю просто.
Розділити будинок пополам не вийде і відділитися визодом окремим, бо він стоіть не вздовж, а перпендикулярно до забору.
Виходить, хоч і в неі своя половина, а батьки і дитина все рівно тут з нами цілодобово.
Я вже думаю просить 2 кімнати віддати до тоі половини, щоб батьки жили там з нею, якщо вже повністю піднімають іі дитину. Але не знаю як наважиться навіть вказувать кому де жити, якщо я тільки невістка і ніхто в цьому домі.
Господи, що мені робити. Кредитів ми не потягнемо. Ми цей бвдинок вже 15 років будуємо і немає кінця. Чоловік розуміє, якщо він зараз піде, то все лишиться вітряній сестрі. Ій не треба ні батьки, ні дитина.
Вона живе одним днем.
автор Черпак_для_фантазий • 02 сентября 2020
Ответ дляСам себе Петросян
да хоть десятиэтажный дом, зачем вы согласились жить со свекрами? Такие вопросы обсуждаются ДО свадьбы! И что вот это еще за чушь ’Прошу чоловіка взяти кредит, позичити і купити квартиру сестрі.’ Вы лох по жизни?
А яким чином мені запобігти того, щоб вона сюди переіхала. Мені з нею юуде дуже складно, вонадуже спацифічна

С перепою• 02 сентября 2020
Понятно, что в случае чего, родители примут сестру у себя. Это ж их дочь, и вашего мнения спрашивать не будут. И сестре красота, на всем готовом, можно свои дела решать сколько угодно. И муж ваш никуда из этого дома не съедет, он уже сделал свой выбор в начале. Поэтому успокаивайтесь, берите себя в руки и обдумывайте варианты. Посоветуйтесь со специалистами, может возможно хоть как-то отделить свою половину.
Сам себе Петросян• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
никаким чином. Это дочь владельцев дома - она может переехать к родителям и к себе домой в любой момент, вне зависимости от ваших пожеланий. Вы вообще не о том думаете. Вам не с сестрой мужа и ее мужиками надо разбираться, а думать, как и за что купить СВОЕ жилье!
Lulo• 02 сентября 2020
В Вашем случае масса вариантоа:
терпеть этот бедлам и дальше,
идти жить с мужем и детьми к своим родителям в свою половину дома (у Вас имеются сестры/ братья?),
снять квартиру/дом этом же районе ( чтоб детей в тот же садик водить, школу).
Понятно, что без племянника Вашего мужа и без сестры мужа было б чудесно, но это внук и дочь Собственников дома и ничего не поделаешь.
Нужно оставить пустые мечты и опираться на факты. Без лирики и взывания к совести и справедливости.
Госпожа_тамагочи• 02 сентября 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
Пусть Свекры напишут завещание пополам на детей. Потом уходите.
то завещание можно еще 100 раз переписать
Госпожа_тамагочи• 02 сентября 2020
Ответ дляТа легко!
пусть муж говорит со своими родителями.
поддерживаю
Стильная штучка• 02 сентября 2020
Автор, ваш муж и вы изначально лоханулись, когда начали вкладывать деньги и силы в чужой(родительский) дом. А теперь вашему мужу жаль своих ресурсов.
Ответ дляLulo
В Вашем случае масса вариантоа:
терпеть этот бедлам и дальше,
У мене є брат, але вони живуть в домі дружини. В менебатьки поткрбувалися і вже пояснили як розділять житло між нами і ми обпираємося вже на те
БезПаспортаНеПродаю• 02 сентября 2020
А просто забить и не упахиваться нельзя?

Ответ дляСтильная штучка
Він вкладував ще до одруження, всю свою молодість. Я не знаю чим він думав і як вони собі планували. Але тепер так.
Я вже волосся на собі рву
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Ключове слово поки,ніхто не знає ,що завтра буде
Ви ,наприклад ,не знали ,що сестра повернеться
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Жити як є? Ми вже на кухні і в ванній неможемо розминуться.
Бо коли не зайди, або зтось готує, або хтось ість, або миє і тд.
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Так уявіть собі, що брат повертається до себе додому і Ви там теж живете. В такій ситуації хто і куди мав би піти?
Ответ дляСегодня не целуюсь
Там внші розклади в одному дворі не житимемо. Все рівно окремо
Lulo• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Вы поймите: нет ничего вечного и постоянного. Человек предполагает, а Бог располагает. И брат Ваш может вернуться домой в силу каких-то обстоятельств, и сестра мужа может ещё несколько раз уходить/возвращаться и при этом рожать детей и отдавать их Вашей свекрови. Это жизнь.

Тут даже в своем собственном жилье нельзя предполагать, ведь и из Крыма, Луганска и Донецка люди выезжали не от хорошей жизни и не по своему желанию.
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Слухайте, Ви ж розуміли, що будете жити у рукавичці, коли заміж йшли? Також знали, що ще є сестра. Те, що вона десь там з кимось живе - не означає, що вона перестала бути дитиною свекрів, як і Ваш чоловік
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мені тошно, що сестра не з тих хто буде за батьками доглядать. Все рівно доведеться мені це робити.
Але сому я зараз вимушена це терпіти
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
А батьків куди?
размахер• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Той дім іі мужика. Вона навіть не розписана з ним, хоча він іі просив
Все равно не понимаю . Сестра работает ? Работает . Совершеннолетняя ? Совершеннолетняя . вот пусть САМА берет кредит , одалживает и покупает себе квартиру . Или вы мать Тереза ? Тогда и мне квартиру купите .

Lulo• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Отпустите Вы этот дом и трудозатраты супруга. Забудьте. Уже не сможете именно Вы с мужем воспользоваться этим домом по полной. Только Ваши дети смогут поиметь что-то из этого дома. Живите дальше.
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Але сому я зараз вимушена це терпіти
Так, якщо й надалі будете з ними жити та вести спільний побут.
Вообще не факт• 02 сентября 2020
Автор, вы работаете?
Ответ дляС перепою
Блін, мені хочеться, щоб ви мене обняли. Саме з вами так хочеться поговороти.
От реально ніяк не відділитись. Так по дурному стоіть будинок. Двір повністю спільний вихід з нашоі половини аж вглиб до городу
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Але сому я зараз вимушена це терпіти
З чого Ви взяли,що буде потрібен догляд?
Як діло заходить за нерухомість - так зразу хто доглядатиме і тд
Ви своїм дітям теж лишете нерухомість,тільки тій дитині яка буде доглядати?
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2020
Ответ дляразмахер
Ви така цікава. Чому сестра має щось купляти? В неї є батьки, є дім, їй є де жити
Ответ дляСам себе Петросян
А тут все похерить і лишить?
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
А тут все похерить і лишить?
Тоді живіть так,чого Ви скаржитесь ?
Ніхто її виганяти не буде
Ответ дляСегодня не целуюсь
А батьків куди?
Батьки так і будуть в своій половині. Там окрема тема
Lulo• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
А тут все похерить і лишить?
Да, просто оставить сейчас. Не похерить. После смерти родителей сможет муж в судебном порядке получить свою часть. А сейчас Вам нужно жить свою жизнь, быть довольной и счастливой. Не будет другой жизни, не терпите сейчас то, с чем не можете смириться.
18 мнеУЖЕ• 02 сентября 2020
Ответ дляКарамбулкул
Будинок на 2 частини,було б та сама історія