Обижулька• 05 сентября 2020
Бізнес ідея Україна - Франція
Допоможіть з ідеєю. Є дві подруги: одна в Україні, інша у Франції. Хочемо придумати бізнес. Що томоже бути?
Косметика, якісь продукти, які в Україні дешевші... Засоби, інструмент для манікюру...за всі ідеї буду вдячна
Обижулька
• 05 сентября 2020
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Вже давно все придумано
Так не буває))) завжди є місце для нового
ЖаннаНеАгузарова• 05 сентября 2020
Ответ дляОбижулька
Посередники працюють вже більше 10 років , передають все, що душа забажає , але все більше сайтів мають пряму доставку,тому бізнесом це назвати важко
Мудрецыха мира сего• 05 сентября 2020
В мене подруги,куми,донька і в Польші,і в Відні,і в Берліні,і в Дубліні
Всі живуть щасливим життям на зарплату,подорожують світом і ніхто не захотів в,язуватись в бізнес на україні
Кума комбези ленне по 15 евро і так мені купити може і передати на подарунки,але на продаж ніхто не захотів в,язуватись
Обижулька
• 05 сентября 2020
Ответ дляМудрецыха мира сего
Подруга як раз і хоче, бо постійної роботи не має. Стоїть на біржі
Слоник-тоник• 05 сентября 2020
Купувати тут копії брендових речей ( особливо сумок) і продавати їх у Франції
Обижулька
• 05 сентября 2020
Ответ дляСлоник-тоник
Ага)) подруга в Туреччині накупила ’брендів’ повезе у Францію))
ЖаннаНеАгузарова• 05 сентября 2020
Ответ дляУказка
Ліки. Але то нелегально
у Франції без рецепту майже нічого не продається
Указка• 05 сентября 2020
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так,але хто має які контакти,то привозять . Я купую без рецепту,втридорога,але реально купити
Пьера Безухова• 05 сентября 2020
смешная автор, знаете сколько таких по всей Европе, уже все что можно схвачено
ЖаннаНеАгузарова• 05 сентября 2020
Ответ дляУказка
простіше і дешевше купити в польщі
Раз одела не бу• 05 сентября 2020
Очень много завит от суммы, которую Вы и подруга готовы вложить.
И я так понимаю из Украины завозить во Францию товар?
Обижулька
• 05 сентября 2020
Ответ дляРаз одела не бу
Так, або навпаки. 2 тис євро для початку є.
Раз одела не бу• 05 сентября 2020
Ответ дляОбижулька
2000 это ни о чем....
Увы.
Обижулька
• 05 сентября 2020
Ответ дляРаз одела не бу
2000 это ни о чем....
Увы.
Добре, ніочьом, а які у Вас ідеї, щоб об чьом було?
Як піде, то і більше докину, але 3-4 вкидати на старті точно не стану.
Tatyana_tr• 05 сентября 2020
Автор, наехали все на Вас, дело не в деньгах, а в идее, пишите в лс, поболтаем.
Раз одела не бу• 05 сентября 2020
Ответ дляОбижулька
Якщо возити, то з Франції, тому що відкрити ФОП в Україні простіше.
Ви пишете про косметику, засоби для манікюру, як Ви вважаєте, це будуть купувати у Франції? В Європі багато жінок робить манікюру в салону, який салон придбає у вас засоби для манікюру? Кому треба дешевше, сам на Алі закаже))) А косметика з Франції везуть, а не туди.
Вам треба проаналізувати, що має попит, що можна придбати, як це завозити, і як і кому це продати!
Зараз не 90ті роки, не так все просто.
Навіть, посилки, в залежності від суми обкладаються податком.
Простіше подружці там знайти роботу, бо вихлоп з 2000 чи буде? Хоч би їх відбили!!!
Я розумію, у вас немає досвіду ведення бізнесу?
Живу в Італії, теж були ідеї....Але всеж вирішила, що поки простіше заробляти в середині країни....
Зараз не 90ті роки, не так все просто.
Обижулька
• 05 сентября 2020
Ответ дляРаз одела не бу
Зараз не 90ті роки, не так все просто.
Ні, ми новачки)) тому вирішили порадитися і звернутися до колективного розуму))
Раз одела не бу• 05 сентября 2020
Ответ дляОбижулька
Нехай у вас все вийде!
Може і знайдете ідею, яка спрацює!!!
Від самих людей ще багато чого залежить!
У одного не вийде, а в іншого все добре , так що все може бути!
Можете подумати про індивідуальні тури до Франції.
Ви знаходите клієнтів в Україні, подруга допомога їм побачити Францію.
Гастротур
Фототур
Все що завгодно.
До речі, у мене знайомий у Парижі так підробляє.
Вірус і карантин не назавжди! Люди знов почнуть подорожувати.
Може і знайдете ідею, яка спрацює!!!
Гастротур
Фототур
Все що завгодно.