vihola• 06 сентября 2020

Моя мрія збулась.

Ось що у мене виросло)
Похваліться своїми рослинками)
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляOks234
Заскені вікна зручніше , ми круглий рік там сидимо . У сусіда була відкрита, то тепер нову будує , закриту . Сидимо зараз чоловік з сином футбол дивиться, я хліб печу, і стейки
Дуже затишно і гарно!!!
Трынди-брынди• 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
Більш всього,там корінню простір потрібен. Нема у Вас когось з власною ділянкою,щоб на пару років в грунт у них висадити,а потім вже підроще до Вас переїде. Я так людям доглядала клен з пістрявим листям.
Гінкго дуже не любить, щоб його пересаджували...
Подружка є з ділянкою, але якщо їй віддам, то щоб вона мала, а не тимчасово.
Так, коріння деревце висотою 10 см має серйозне. Зараз ростуть у м´яких горщиках, щоб не пересаджувати, а перевалювати - такі горщики легко розрізати, і коріння не постраждає.
автор vihola • 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
Воно Вам конче необхідне! Ви ще не в темі,скільки цікавих рослин є для водойм. В мене аж дві. Бо є рослини,які полюбляють затінок,мусила ще один робити,бо ж все хочу.
Це можна зараз робити, чи навесні?
Ketrin23• 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
Ой,Ви - це я років десять тому,тепер у мене сортів з 20-ть винограду, і квіти, квіти...,а потім почала збирати колекцію хост,бузульників,троянди вже беру на штамбі,бо нема де садити. А квітучі переселила в горщики.
У мене поки що 17 сортів винограду, три сорти полуниці, смородина чорна, агруса 2 сорти. Хост поки 3 сорти у цьому році посадила. Була я багато років тому у свекрухи моєї подруги. У них вся ділянка коло будинку то і сад, і клумба, і город усе разом. Причому усе так гармоній у страшенній тісноті співіснувало, це мене вразило. Сад заклала. Ще дерев 10 осінню хочу посадити. Але все переживаю, що те ті сорти, що купувала виявляться
КохайтесьЧорнобровi• 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
І в мене всі кущі на штамбах, бо всього хочеться, а королівство замале
палка-копалка• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
Пеларгонія
Як будете зимою зберігати?
автор vihola • 06 сентября 2020
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В мене озеро починалося з покупки німфеї (водяної лілеї). Не змогла втриматися й придбала на квітковому базарчику. Принесла додому, налила в відро води, поставила її туди й почала думати як зробити озерце їй. Через декілька днів переселили.
Ви, справді, фанатик
Добре, що крокодила не купили)
Ketrin23• 06 сентября 2020
Ответ дляOks234
Класно) душевна та затишна атмосфера
nahaka• 06 сентября 2020
Вітаю! Дуже круто!
палка-копалка• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
Є вільна кімната. Та сама не знаю чи зиму переживуть.
Треба молоді відщіпувати щороку. В цьому і проблема іх зберігати на наст рік
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
Це можна зараз робити, чи навесні?
Я все роблю,коли натхнення нападе. Ліпше,вже весною починати,бо вже пізно для висадки рослин,тим більше водоймі потрібен час,щоб все ’склалося’. Не на один тиждень робіт тільки по розкладанню художньому каміння. Я по десять раз їх перекладала,все не те мені було. Тоді, ще поки найшла підходящі палички,щоб бджоли водичку пили,на фото від берези білі вони. Там нюансів купа при влаштуванні.
Ketrin23• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
Класно)
Бажаю, аби вдалось все задумане
І я вам бажаю створити навколо себе свою мрію)
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляKetrin23
Це й саме проблематичне,сортність і відповідність опису,я не один кущ винограду викидала,бо по опису - смакота,а в реальності - геть недобре.
автор vihola • 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
Не стало фото
Буду тепер клянчити щепки у Вас)
Купила одну гортензією навесні і пропала.
Зігнило коріння.
Одну мені тут подарувала, хороша дівчина, та прийнялась. Але виросла тонка і дуже висока. Колір невідомо який, поки не цвіла.
Не знаю що з нею робити, боюсь, що зломається. Може частину зрізати?
Ще маємо з мамою білу, але вона якась не дуже гарна. Ми не доглядаємо особливо. Тільки полив.
Просто красавица• 06 сентября 2020
Очень красиво)
Дружная семейка• 06 сентября 2020
Ответ дляЧёрти Шо
Спасибо вам! При нормальной температуре они черные, а на палящем солнце выгорают. И даже один раз вылезла очень симпатичная выбраковка, видимо доминантные гены проявились))
Выбраковка тоже красивая.
автор vihola • 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
Я я Вам,в дечому, заздрю. Я вже використала всі свої земельні ресурси,реально,нема де садити,а у Вас ще все попереду. Я вже в гортензії перетягла у відра.
По стінах вішайте)
МаксХмара• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
Не знаю. Ампельна.
я вижу, что на плющелистные похожа, они все авмпельные.)
Красиво разрослись.)
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
Буду тепер клянчити щепки у Вас)
Зігнило коріння.
Гортензія дуже вибаглива в плані грунту,як не хочете морочитися,то беріть мітловидні,вони нормально себе почувають і без особливого догляду і квітують не гірше.
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
По стінах вішайте)
По стінах вже є виноград. І їстівний,і декоративний
КохайтесьЧорнобровi• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
А що робити щоб не горіла на сонці?
Просто полив і підживлення?
Головне багато світла (в тіні петунії не цвістимуть), полив і добрива. Й обробки, в основному від грибкових. Профілактичних пари разів на сезон зазвичай вистачає. І ще бажано грунтосуміш вдало підібрати.
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ось ця жовтенька незвичної форми,квітка моя мрія,що забулася,кальціолярія багаторічна.
Безимени890123• 06 сентября 2020
І дзвоник їй до пари
бЭйбА• 06 сентября 2020
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Это в начале лета. Потом разрослось всё, но уже срезала все и убрала.
Вы с петунии обрываете отцветшие соцветия?
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляТрынди-брынди
Треба одразу,ще як висаджувати малу рослину на дорощування, садити в спеціальний мішок,а потім,разом з тим мішком,переносити на постійне місце. Той мішок з часом перепріє. Треба в спеціальних магазинах шукати.
Ketrin23• 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
Я такнулась у вконтакті на одну сторінку виноградарів зі м. Здолбунів Рівненської області. У них багато сортів. І присилали мені завжди якісні саджанці. От тих, що я перший раз замовляла уже другий рік їмо ягоди. Незважаючи на різницю у кліматі та різницю у грунті, дуже задоволена результатом. Хоча виноград то така цікава рослина, що з одної лози наробити декілька чубуків та потім розсадити у різних господарствах, то смак ягоди трохи та відрізнятиметься
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляKetrin23
Цілком згодна! Я, ще до війни,купувала з Криму виноград,сортів сім чи вісім,не один не виріс нормальним і смачним,всі пішли на викид. Не та кількість температур і все,кисла фігня. А в цьому році всі запізнюється з достиганням на тиждень,а то,і два.
Чтооооооооооо?• 06 сентября 2020
Ответ дляРукиМыли?
Глория? Тааак пахнет!!!
Да, это Глория. Такая красавица и пахнет замечательно.
На нее напала чёрная пятнистость, все листочки скинула. Я ее полечила, она нарастила новые чистенькие листья и дала кучу бутонов, вот-вот зацветёт, моя умничка.
А вообще я начинающий садовод, только учусь всем премудростям
На фото было и стало
автор vihola • 06 сентября 2020
Ответ дляKetrin23
Зараз надивлюсь тут на цю усю красу і у мого городу не лишиться шансів взагалі, вся ділянка піде під квіти та сад. Я й так вже скрізь квіти саджаю. Правда я ще виноградник заклала та сад. Вже, навіть, перші грони дочекалася. Рада що ті сорти, що купувала виросли, а не що попало)
В мене в 2013-му був готовий проект від ландшафтних дизайнерів на 10 тисяч $
Хотіла щось накшталт італійського саду.
Щоб все мені цвіло та буяло.
Ну мало бути то не відразу, через 5 років десь розростись.
І щось в них на осінь не вийшло, перенесли на весну. Тільки живопліт з туй мені посадили. А там пішло все шкереберть.
Тепер все заново, починаємо малими кроками, з балкону). В мене поки є де садити). Класно, що виноград виріс вам той що треба). Треба тут запитати в дівчат в яких фірмах купувати, де нема пересортиці.
Бо мені з агромаркету цього року також наприсилали
Однорічні квіти з бур’янами і з кабачками
Пеларгонія не той сорт і не той колір,
Плющ і гортензія пропали.
Зате, упакування круте)
автор vihola • 06 сентября 2020
Ответ дляБезимени890123
Вони чудово переносять дорогу в вологому мохові. Перші брала в інет.магаз.,але зараз в тому магазині мін.замовлення від 1000, а мені там стільки не треба, інші через сторінку на фб у дівчат з особистих колекцій
Дякую)