Играю у края• сегодня в 09:05

Так, дєвачкі, давайте вже рецептами пасочок обмінюватиськ

Я щороку печу по новому. Цього ррку хочеться прям вологу і важку пасочку.
Борщик• сегодня в 09:07
волога і важка буде якщо багато жирів в тісто.
автор Играю у края • сегодня в 09:08
Ответ дляБорщик
Я знаю, минулого року робила багато масла, сметана. Може хтось поділиться рецептом...
автор Играю у края • сегодня в 09:08
Вже хтось дуже недовольний зайшов....))
Хата на мати• сегодня в 09:14
Я не піктиму. Всі минулі роки пікла. З минулого року не печу - не хочу. Нема настрою і сил. Куплю пару штук і на тому все.
Борщик• сегодня в 09:16
Ответ дляИграю у края
я минулого року знайшла тітоньку, в якої паска наче така як треба так там в тісті 600 грам масла і 10 яєць і кіло цукру, я не ризикнула))))
Мастер Класс• сегодня в 09:17
Цікаво,а хтось має рецепт на заквасці, бо не можна дріжджів
Я тут с краю постою• сегодня в 09:19
Ответ дляИграю у края
Вже хтось дуже недовольний зайшов....))
Як завжди. Чекали на кулічі)))
Аль де Барановна• сегодня в 09:27
Можно просто написать “дівчата” и не коверкать слова
Усатая полосатая• сегодня в 09:29
Дякую за тему, авторе, цікаво теж, печу по одному рецепту останні роки, нам подобається, доволі волога, але можливо і інший якісь би спробувала. Вже кинула рецепт в збережені нової для мене глазурі, згущене молоко + сухе молоко, цікаво, пишуть, що смачна, і вершкова, буде певно трендом цього року, вже у двох блогерів кулінарних бачила. Треба спробувати.)
Усатая полосатая• сегодня в 09:31
Ответ дляХата на мати
Поклавши руку на серце - теж так думаю останні роки, але діти хочуть моїх, молодша так взагалі каже - я так чекаю ці паски, тому я заздалегідь налаштовуюсь, і такими от темами теж, і печу...
Усатая полосатая• сегодня в 09:32
Ответ дляАль де Барановна
Я навіть не замітила, але згодна з вами.
Щебетуха• сегодня в 10:07
Ответ дляБорщик
Та який там десяток, на 40- Ка жовтках тут якось виклали рецепт.Одного року спекла, дійсно вийшла найкраща , що я коштувала в житті
Несу пургу• сегодня в 10:11
Ответ дляИграю у края
Вже хтось дуже недовольний зайшов....))
То ті шо кулічікі печуть
Борщик• сегодня в 10:16
Ответ дляМастер Класс
так це панетон на заквасці
автор Играю у края • сегодня в 10:33
Ответ дляАль де Барановна
Пишіть
оксюморон• сегодня в 11:11
Ответ дляБорщик
Так, це у мене теж така (цукру, правда, 750) Звучить, звісно, страшно, але ж печеться раз на рік і це порція велика, не на дві паски. Так, калорійно, дорого, але ж весь рік її сім´я чекає, це ж традиція. Ще ром, цукати з 2 апельсинів, чорних великих родзинок 500г і цукатів 500. Пробувала інший рецепт, там менше масла, більше молока, чоловік сказав, шоб більше не експериментувала, хоче тільки жирну паску