Ось що у мене виросло)
Похваліться своїми рослинками)
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
А гліцнії у Вас часом нема? Мрію будинок перемалювати у білий колір і пустити по стінах. Тільки ні в кого поки не бачила в наших краях. Але бачила, що продають.
Маю,але то така.....,квітує,коли сама схоче,а наростає міцна,може опору гнути. Вирядила її на задній план,де вона з декоративною бузиною борються за виживання.
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляKetrin23
Ну мені, поки що, для виноробів доступний лише той синій, який тут ріс багато років. Так багато, що назви сорту ніхто не згадає. Але експерементую. Усім подобається. Навіть свекруха, яка як я перший раз робила вино, кричала, що вона краще знає. А на другий рік вже казала, сама роби) мрію побувати у провінції Тоскана. Дуже мене зацікавив їх підхід до цієї справи))
Гарна мрія,обов´язково збудеться! Хай тільки карантин знімуть і Ви там!!!
Мені ще досвід грузинів цікавий,з величезними,закопаними глеками.
Сама не знаю• 06 сентября 2020
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Да ну, не чудом) я представляю, какой это труд
полить такое количество растений
у меня почти все балконные и домашние растут в умных вазонах, их можно каждый день не поливать. А вот если каждый день такое количество, то это для меня уже было бы проблемой)
полить такое количество растений
Я працювала адміністратором в приватному готелі на 4 поверхи, і там всі балкони були в квітах ( сульфінії). В мої обов’язки входило поливати це все хозяйство. Оце була заморочка, тягати ті відра з водою. Як згадаю....
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляtettiana
о, мене в цьому році теж пробило на садові квіти ))) щось сіяла, щось готове купляла..
Кали гарнющі,якщо можна Вам порадити,то, гібіскус спробуйте в штамб сформувати,дуже ефектно виглядає.
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ для vihola
Ви не перестаєте мене захоплювати і дивувати
Що то жінка без роботи
,є коли про долю бджіл дбати. То
Ответ дляБезимени890123
я хочу наступного року вкорінити пагонок і спробувати штамб. Зараз тренуюся на смородині і бузку ))) у мене ще білий дуже гарний, махровий, але він десь половину бутонів спочатку скинув, потім почав цвісти
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляtettiana
і балкон не простоював, не згоріли, 1-й поверх....
То лаванда? Сива
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляtettiana
ще ростила з насіння аденіуми, літопси, лаванду. Декоративну капусту хтось пожрав ))) не встигла вона стати деко
Могли слимаки,такі гади!!!!
Ответ дляСама не знаю
Я тільки по пів відра)
І ходити не дуже далеко)
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляСама не знаю
Я щодня на свої по 8-10 відер використовую
Безимени890123• 06 сентября 2020
Ответ дляtettiana
Спробуйте залишити насіннєві коробочки до весни,з повного навряд,але з синього має дати самосів. Заквітує,правда,років через два-три,ті,що з насіння,але буде цікавий експеримент. І не сапати навесні під кущиком.