Петриківна• 08 сентября 2020
разница между ПРЦ и ИФА?
если поднялась температура после контакта
и напишите информацию кто где делал в киеве и цену
спасибо
tanyaclass• 08 сентября 2020
уже надоели одинаковые теми каждый день.Все уже наизусть выучили,кто и где делал. и в чем разница.
Бритоножка• 08 сентября 2020
Так вроде бы запретили делать частным лабораториям тест на ковид, только через семейного
Радость моя• 08 сентября 2020
Синево не делают.
Медиком около 1700 грн.
Диаген 1500 грн., ИФА 355 грн.
Это Киев, дешевле не нашла
Нужно тест сдавать если у тебя нет симптомов - для выезда заграницу для плановой операции.
Я так понимаю если есть симптомы простуды то только выезжают на дом.
Может кто знает где можно сдать дешевле. Сама ищу.
Медиком около 1700 грн.
Диаген 1500 грн., ИФА 355 грн.
Это Киев, дешевле не нашла
Мне без сахара• 08 сентября 2020
#stopcovid19
Тести: Що? Де? Коли?
(довго та важливо)))
Безліч запитань сьогодні задають собі медики, пацієнти та більшість людей🧑⚕️🤵👮🕵️🧑🚀🤴💂🦸🧑🍳.
Коронавірусна інфекція змінила життя майже кожної людини та всієї планети в цілому.
Прояви нагадують 😰ГРВІ, але насторожує сухий кашель без відділення мокроти, болі в м´язах, задишка, відчуття стиснення в грудях. Небезпечна розвитком двостороннього запалення легень і гострої дихальної недостатності. Але часто інфекція перебігає без симптомів або в легкій формі, іноді навіть без втрати нюху і смаку.
Десятки питань: як не захворіти❓, як виглядає хвороба❔, а може я вже перехворів❓, чи я безпечний для інших❔, коли до роботи❓, чи я знову захворію❓
А поява великої кількості пропозицій обстежень, особливо комерційних, створює у людей ще один блок питань: співвідношення ціна/якість, що робити, а що не треба?
Сьогодні ми можемо розказати і про це.
ПЛР🧪🧬
При гострих ознаках захворювання досліджують мазки із зіву 🤪(це коли треба відкрити рота і Вам легенько торкнуться глотки) методом Полімеразної Ланцюгової Реакції, яка виявляє генетичний матеріал збудника (🧬РНК, самі власне віруси) і підтверджує діагноз. Цей тест вказує чи
‼️заразною‼️
є людина в момент забору матеріалу і скільки їй перебувати на самоізоляції.
Його можна здати мобільній виїзній бригаді, в спеціальних кабінетах лікарень та в багатьох приватних лабораторіях.
Важливо знати:
- тест починає бути позитивним не з першої миті контакту, а через кілька днів, хоча ще за довго до розвитку хвороби! Тому важливо бути на самоізоляції!!!
- підготовка до тесту: 3 години не їсти і не полоскати горло антисептиками (вірус не знищите а результат може бути хибним);
- тест важливим є при госпіталізації для лікування COVID-19!!!
- результати з державних лабораторних центрів часом потрібно чекати від 10 до 20 днів, коли їх результати вже нікого не цікавлять (приватні лабораторії дають результат за 1-2 дні, вартість близько 800 грн).
ІФА IgA,M,G💉💉💉
Що таке антитіла до коронавірусу?
Антитіла, або імуноглобуліни - специфічні білки, які виробляє імунна система у відповідь на потрапляння будь-якого інфекційного агента, в тому числі CoV-2 в організм людини, навіть якщо не було яскравих ознак хвороби. Антитіла розпізнають коронавірус, знешкоджують і зберігають інформацію про інфекції на випадок нової зустрічі з інфекцією.
Коли і чому утворюються антитіла?
На першому тижні захворювання починають синтезуватися імуноглобуліни М (IgM). Вони першими зустрічаються з інфекцією, тому вважаються маркерами гострої первинної інфекції. Однак, тест на визначення антитіл класу М може давати неспецифічну реакцію, що в ряді випадків призводить до хибнопозитивного результату. Оскільки на антитіла класу М покладено відповідальність першими почати відбивати інфекцію і зробити це максимально швидко, тож ці білки не дуже специфічні і можуть не дуже точно вловлювати вірус. До неспецифічної реакції з тест-системою можуть привести процеси, пов´язані із запаленням в організмі: гострі і хронічні запальні процеси, аутоімунні захворювання, проблеми з щитовидною залозою, вагітність та інші. Це називається «хибнопозитивний» результат.
При стандартному інфекційному процесі (в тому числі і при коронавірусній інфекції), зазвичай, антитіла IgM через місяць зникають, замінюючись на більш специфічні антитіла IgG. Однак вчені з´ясували, що IgM можуть зберігатися тривалий час (до 1,5-3 місяців від появи симптомів, коли вже сам вірус давно не виявляється).
Імуноглобуліни А (IgA) також виробляються в гострий період інфекції. Їх основна мета - захистити слизові оболонки від коронавірусу. IgA більш специфічні, виробляються тільки на коронавірус. Їх рівень знижується після одужання, приблизно до 1,5-2 місяців після інфікування.
Імуноглобуліни G (IgG) синтезуються останніми, максимум набирають через 5-6 тижнів з моменту потрапляння вірусу в організм, і зберігають інформацію про коронавіруси. Зазвичай IgG є архівом пам´яті перенесених інфекцій, в більшості випадків довічно, або на кілька років. Механізми розвитку імунної реакції на коронавірус поки вивчаються. Незрозуміло стійкий імунітет формується чи ні. На це ще наука тільки готує відповідь. Але в будь-якому випадку, виявлення IgG свідчить про факт потрапляння коронавірусу в організм і імунній відповіді організму.
Кому показані ці обстеження?
✅Тим, хто хоче дізнатися, переніс він інфекцію чи ні, незалежно від того, були ознаки застуди чи не було. Тільки слід зрозуміти, що якщо були підозрілі ознаки, доцільніше обстежитися на IgG через 5 тижнів від сумнівного періоду. Якщо симптомів не було - терміни неважливі, можна обстежуватися в будь-який час.
✅Тим, хто підозрює перебіг короновірусної інфекції зараз, або переніс в недавній час, навіть якщо проводили дослідження мазка із зіву методом ПЛР і він показав негативний результат. Іноді і таке буває.
Як розуміти результат дослідження?
Якщо Ig M💉 (+) виявлено, IgG (-) не виявлені:
Може бути ознакою гострої інфекції, особливо при наявності ознак захворюванн
Тести: Що? Де? Коли?
(довго та важливо)))
Сьогодні ми можемо розказати і про це.
ПЛР🧪🧬
‼️заразною‼️
Важливо знати:
ІФА IgA,M,G💉💉💉
Що таке антитіла до коронавірусу?
Коли і чому утворюються антитіла?
Кому показані ці обстеження?
Як розуміти результат дослідження?
МинерАлочка• 08 сентября 2020
Ответ дляБритоножка
Вы проверяете информацию перед тем, как написать?
Цвиринь• 08 сентября 2020
Ответ дляБритоножка
Сегодня сестра сдавала, Смартлаб Одесса и Пцр и ифа
Петриківна
• 08 сентября 2020
Ответ дляМне без сахара
#stopcovid19
Тести: Що? Де? Коли?
(довго та важливо)))
Сьогодні ми можемо розказати і про це.
ПЛР🧪🧬
‼️заразною‼️
Важливо знати:
ІФА IgA,M,G💉💉💉
Що таке антитіла до коронавірусу?
Коли і чому утворюються антитіла?
Кому показані ці обстеження?
Як розуміти результат дослідження?
Тести: Що? Де? Коли?
(довго та важливо)))
Сьогодні ми можемо розказати і про це.
ПЛР🧪🧬
‼️заразною‼️
Важливо знати:
ІФА IgA,M,G💉💉💉
Що таке антитіла до коронавірусу?
Коли і чому утворюються антитіла?
Кому показані ці обстеження?
Як розуміти результат дослідження?
спасибо!
Бритоножка• 08 сентября 2020
Ответ дляМинерАлочка
Я же написала ВРОДЕ. Кому надо пусть и проверяют информацию. Это то что я слышала в новостях. Делать мне нефиг еще звонить по лабораториям и уточнять для кого-то!
МинерАлочка• 08 сентября 2020
Ответ дляБритоножка
В таком случае уместно промолчать...
Бритоножка• 08 сентября 2020
Ответ дляМинерАлочка
В таком случае уместно промолчать...
В таком случае забыла вас спросить!
МинерАлочка• 08 сентября 2020
Ответ дляБритоножка
В таком случае забыла вас спросить!
так предсказуемо...