Не гоню• 15 сентября 2020
Чи звертались до благодійних фондів?
Чи мали досвід співпраці з благодійними фондами? Якщо так, то чи виправдались сподівання
Белая и пушистая• 15 сентября 2020
Я зверталась, писала в деякі, в основному у відповідь ігнор, у деяких, взагалі треба дати гроші, типу на свою розкрутку,, щоб від імені фонду вони розмістили інформацію, про збір. Розмовляла з одним власником фонду, він казав, що всі фонди беруть 40% від перерахованих коштів, потім, написала йому, що згідна на такі умови, він поморозився, не відповів. Збирала для дитини 20000$, на курс іммуноглобулінів.
Не гоню
• 15 сентября 2020
Родич потрапив в ДТП, всі фінанси і не тільки свої пішли на його лікування. Вже другий місяць він перебуває в реанімації. Вже ні сил, ні фінансів. Куди звертатись? В соціальних мережах пробували, меценатів шукали
Не гоню
• 15 сентября 2020
Ответ дляБелая и пушистая
Мені радять спробувати звертатись, але чула про їх не зовсім чесність. Не знаю що робити, розпач
Научительница• 15 сентября 2020
Подруга обращалась, собирала деньги на операции ребенку. Помогли дважды. Один наш, второй - германский.