Где тут 0?• 21 сентября 2020
Муніципальна няня.
Доброго вечора. Прошу консультації)
Чоловік приватний підприємець. Фоп 2 група. Хоче працювати муніципальною нянею. Що для цього потрібно з нашої сторони? Позвонити бухгалтеру щоб добавити 1 квед і все?
Где тут 0?
• 21 сентября 2020
В нас є знайома, одинока мама яка шукає няню. Ми вирішили попрацювати в неї. Тепер хочем знати як правильно все зробити.
Я на маму (вона ФОП ) оформлювала, та в нас різні прізвища.
Додали квед, зробили новий витяг , по догляду за дитиною як основний вид діяльності.
Далі в он лайн режимі подали документи і в телефонному режимі потім з соц.управління телефонували. Довідправляли документи та переробити довелось договір.
Зараз кожного місяца надсилаю платіжку на соц.управління , а мені на карту заходить сумма відшкодування.
До 3 років мают оплачувати
Где тут 0?
• 21 сентября 2020
Ответ дляLaddaV
До 3 років мают оплачувати
Як саме новий витяг? В нас основний вид діяльності сфера харчування. 56.10 і 56.30.
Я думала достатньо тільки ще квед
додати і все.
Чому переробляли договір? І які документи подавали.
Дякую
Я думала достатньо тільки ще квед
додати і все.
Дякую
Ответ дляГде тут 0?
Я думала достатньо тільки ще квед
додати і все.
Дякую
Я думала достатньо тільки ще квед
додати і все.
Дякую
Так як було змінено основний вид діяльності - брали новий витяг.
по договору - що б місяць оплати не втрачати - з соц.упаравління підказали як правильно написати. Типовий договір брала з інтернету.
перелік документів є на сайті соц політики -
обов язково мати ел.цифровий підпис ( в приват24 робили)
Где тут 0?
• 21 сентября 2020
Ответ дляLaddaV
Скажіть будь ласка , а як правильно писати договір? Бо ця жінка не може піти в соц захист. Бо працює. І там складна ситуація і питає мене, а я також не знаю. Хочу зробити щоб все правильно було. Вона теж говорить що договір знайшла в неті.
Заместитель автора• 26 сентября 2020
Ответ дляГде тут 0?
Мені допомогла Ірина скласти договір
Там ще не кожен договір підійде, поки сама пробувала написати його, то відхиляли два рази
Где тут 0?
• 27 сентября 2020
Ответ дляЗаместитель автора
Мені допомогла Ірина скласти договір
Дякую. Вам