Редисочка• 29 сентября 2020
Вопрос к бухгалтеру
Девочки, если есть акдит за 2019 с модифицированным мнением, предприятию нужно корректировать отчётность за 2019 и два квартала 2020? Или нет?...
Редисочка
• 29 сентября 2020
Ответ дляАтятя_тётя
нормально питання напишіть. що аудит?
Якщо є аудит з модифікованою думкою, про те, що були помилки в 2018 році, то компанії потрібно коректувати звітність за 2019, два квартали 2020?
Чи компанія може просто не зважати на це, і звітність відображати по старому?
Карапулька• 29 сентября 2020
документу -корегуючий баланс не існує. Аудит внутрішній чи зовнішній? Як вплинули помилки на фін рез?
короче це питання не вирішуюсь на форумі..це не кнопка в1С
Редисочка
• 29 сентября 2020
Ответ дляКарапулька
Зовнішній.
Вплинула дуже суттєво. Компанія не визнала збитки від знецінення активів ще у 2018 році.
А компанія аудиторський висновок підписала, але з 2018 і дотепер все тягнеться як і було.
Мене цікавить, по правильному треба міняти все, чи лише в 2020 році звітність?
Атятя_тётя• 29 сентября 2020
Ответ дляРедисочка
Зовнішній.
Якщо ці збитки вплинули на баланс 2018 року, то звичайно вплинули і на баланс 2019 і 2020 також виходить