сама себе прекрасная• 07 октября 2020
Володимир і Олена Зеленські зустрілися з принцом Вільямом і герцогинею Кейт.
Як пишуть британські ЗМІ, це перша аудієнція в Букінгемському палаці від початку карантину.
Візит українського президента до Британії триватиме два дні.
Він також має підписати з британським урядом нову угоду про вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Це важливо з огляду на вихід Британії з ЄС.
Фото - Reuters.
Королева Сарказма• 08 октября 2020
Ответ дляПацака-задирака
Після майдану, коли прийшов Кровавий По, Віхола з сімєю втекла в Польщу, типу протест))втратили через революцію бізнес, в останній рік правління Пороха повернулася, бо він на ладан дихав(за її словами)і тепер виявилося, що її мама рік тому голосувала за Порошенка, ну не цирк на дроті?))

Треба ж комусь тримати марку, коли патрон у президенти подався, прости господи)))
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляПацака-задирака

Мама все зіпсувала
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
В Польщу, звичайно, загнивати в ненависній Європі.
Але ж повернулася. Оно як працює, в начальники зміни рветься
Пацака-задирака• 09 октября 2020
Ответ для vihola
мама не майданила і петю в 2014-му. не обирала.
То як просили в родичів пробачення?
Тобто після 5 років правління По вона таки проголосувала за нього, а догадуватися, що щось не так почала тоді, коди вже рік Зе царствує))) геніально, познайомте нас з вашою мамою, бо якщо після ваших покатушок туди-сюди вона таки проголосувала за пороха, вона дуже хороша людина))
передавате вітання
Королева Сарказма• 09 октября 2020
Ответ дляПацака-задирака

А який бізнес накрився? Страусів у Януковича порати?
Чому треба було тікати?
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляНе жена
Ну не всем быть идеальными первыми леди, уж смиритесь как-то
Да вообще, колхозу лучше не вылазить ни в первые леди, ни в первые лорды. Сидел тихо, бреньчал на пианино, Ленка тексты катала и было все хорошо. Ну а теперь хотим лодыжки обсуждаем, хотим детей. Все как и прежде. Зеля разрешил еще в 2014м
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляПетросянша
Да вот и я пытаюсь выяснить. Пока безрезультатно
Вам уже ответили, но вы не поняли. Бывает. Это нормально для поклонников солнцеликого
Пацака-задирака• 09 октября 2020
Ответ дляПатриотка
Мама все зіпсувала
Реально, я вже задихаюсь від сміху)))))) такої зрадоньки я не очікувала
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляПетросянша
Я примерно то же начала писать в ответ и бросила. У всех свои хвори, все люди )
Да, только у кого-то лицо распухшее, а у кого-то моСК. А ведь ему еще 3,6 года править
Королева Сарказма• 09 октября 2020
Ответ для vihola
І що будете зі скрином робити?
Напишете в спортлото?
На Миротворець і до панів польських, щоб більше тебе не впускали
Пацака-задирака• 09 октября 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Чому треба було тікати?
Кафе якесь мали) а чому тікали не знаю, може порох за ними гнався)))
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ для vihola
А чим вам було погано?
Не подобався мир, долар по 8, 48 мільйонів населення. Крим, Донбас в складі України?
А до чого Крим з Донбасов до внутрішніх справ України? Чи то вони такі цінні, що всі повинні були навкруги навшпиньки бігати і Зека в дупу цілувати? Як вибрав Зек в друзі шулера-недомірка, такий і наслідок його вибору. Але хоч його здихались
Петросянша• 09 октября 2020
Ответ дляПатриотка
У вас бывает? Спасибо за признание - самокритично.
За меня не переживайте ) Хотя внятный ответ, что есть порода и как она проявляется в полит.рекламе - повис воздухе.
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляПацака-задирака
Уявляю, як Віхола репетувала взавши про таке неподобство з боку рідної матері!

Королева Сарказма• 09 октября 2020
Ответ дляПетросянша
Петросянша• 09 октября 2020
Ответ дляПатриотка
Вам виднее. Не спорю.
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляПетросянша
Ах, эти остроумные и искрометные поколонницы Квартала 95! Что у меня бывает то? Это вы не поняли про породу, а не я. Вы даже не поняли, что я вам написала. О каком внятном ответе вы грезите? Вы ж написанное не понимаете! Простите, но я не уверена, что в этой теме есть логопеды умеющие работать с дислектиками.
Пацака-задирака• 09 октября 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну ви вдумайтеся, людина вже 7 років воює зі всіма порохоботами-анонімами в інтернеті, а під боком сидить рідна мати- порохобот, ну що це як не божа кара?)
до сліз
Патриотка• 09 октября 2020
Ответ дляПетросянша
Вам виднее. Не спорю.
Виднее всем, кроме его поклонников. ’Яке їхало, таке й здибало’
Королева Сарказма• 09 октября 2020
Ответ дляПацака-задирака
до сліз
Ну, я б там ще її брехні на 8 ділила, щось наляпала для хайпу - там же в голові чорт ногу зверне і не замітить за що зачепився
Ответ дляПатриотка
Для вас ніхто не цінний.
Вся Україна, яка петю вашого не обрала не цінна,
Петросянша• 09 октября 2020
Ответ дляПатриотка
Женщина,у вас истерика.. Если это не стабильное состояние, конечно.
Да - внятный ответ только в грезах.
А далее... Остроумничать, пытаться нахамить - дома, на кухне.
Да - внятный ответ только в грезах.
Петросянша• 09 октября 2020
Ответ дляПатриотка
Возможно ) Знаете, вот специально ради вас им, поклонником, стану.
Да, Зе - луТШий. А что, нет. Та ну, дамы...
Королева Сарказма• 09 октября 2020
Ответ для vihola
Для вас ніхто не цінний.
Так який бізнес в тебе накрився?
Ответ дляПацака-задирака
до сліз
Порохоботи-це фанатики, які сумують за петьою і прагнуть його повернути. Мама не сумує за ним. Голосувала з огидою, бо повелась на брехню, що України не буде, якщо не він.
Україна є, нікуди не ділась, петю з телевізора посилають до сраки, тому все чудово у нас)