Доль Чекомбана• 07 октября 2020
Есть тут такие, кому из декрета было "некуда" выходить?
Вас нормально приняли новые работодатели, узнав, что есть маленькие дети? Задавали вопросы, мол с кем ребенок будет на случай болезней, или это лишнее? П.С. старая компания ликвидирована, немного переживаю(
Бусяка-84c0• 08 октября 2020
Стикнулася з такою ситуацією як і Ви кілька років тому. Дійсно на більшості співбесідах цікавляться наявністю дитини, та наявністю допомоги у разі її хвороби. Я завжди заповнювала, що якщо надзвичайно важливе щось, то я буду відсутня. Але всерівно всі роботодавці дивляться косо і великого бажання не мали брати на роботу. Автор, рекомендувала би Вам стати на облік служби зайнятості, так би отримували якусь допомогу, могли би спокійно шукати роботу, яка підходить і приглядати за дитиною. І роботу шукати з більш-менш вільним графіком, на півдня, у віддаленому режимі. Згадайте Ваші сильні сторони, чим займалися до декрета, на основі цього і шукайте роботу. Якщо роботодавцю потрібна дійсно людина, яка би якісно робила цю роботу за ті гроші, що він дає, то він буде йти на Ваші умови.