Божий одуванчик• 16 октября 2020

Зайшла в кав´ярню Львівську попити каву, а там

Місто на Півдні України. Кав´ярню любила до сьогоднішнього дня. Дуже гарна, затишна, Але коли підійшов офіціянт, і якби ви знали як від нього воняло потом.... А потім коли я побачила під його нігтями чорне щось не знаю що, у мене рвотний рефлекс. Як бути у таких випадках. Я заплатила, не випила і пішла. Сказала собі що не прийду більше. Як так? Жалко хлопчину. З виду добрий, але мій організм не витримав
Люблю_джаз• 16 октября 2020
Ответ дляЖабры жабы
Автор, а в каком городе? Раскройте карты
Адесса

А у нас макарошки• 16 октября 2020
Это сын тех кто в 12лет детям дезиком пользоваться не разрешает-деточке химия вредно, голову мыть тоже шампунем низя
Наивка• 16 октября 2020
Ответ дляlubov2278
А представьте какой там бариста?
Напланетянка• 16 октября 2020
Ответ дляГлас_Народа
Я хочу, расскажите пожалуйста

Неужели нет надежды на нормальную готовку? А суши? Люблю их, стараюсь не думать как они их там лепят (((
Надежны нет!!!

Если есть возможность питайтесь дома. Кафе-рестораны, столовые, кулинарии обходите десятой дорогой!