Ще з цiкавого Дочь меня ненавидит +119 Пірсинг язика. Як пояснити +15 Подарунок дитині +23 Як переїхати дитині в іншу країну з росії і довести що він українець? +145 Ваші сини після 11 класу +33 Не могу заставить подростка заниматься спортом +11 Подросток не хочет на море +74 Питання до мам, у яких дуже вредні діти, як ви перевиховали їх ? +42 У кого ребенок некрасив и глуп, вы его любите? +68 Имя для дочки - Нина или Тоня или Рая?? +76
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Переїзд на західну Україну7+1817 Як відварити одну мерзоту. Ворожба6+1696 Почему забили на оборону Херсона?6+1686 А вы тоже такие проработаные?7+1577 Подруга узнала, что я пью антидепрессанты, и сказала лучше бы спортом занялась5+1285 Що порадити доньці підлітку?5+1025 Ви б відправили дитину в платний ліцей, якщо б це було накладно для Вас?4+974 ещё
Сейчас читают! Слышали что произошло на Запорожстали?+1051 Чому син вибирає родину дружини, а не рідну матір?4+724 Плохой знак для Украины.3+713 Репетитор підняв ціну з 450 до 700.+671 Ребёнок говорит что у всех одноклассников есть а у него нет+601 Если у вас останется недопитый кофе, какао? Вода, кола, напиток любой+361 Переїзд на західну Україну7+297