Майская киска• 23 октября 2020

Печінкові проби, печінка у дитини , є питання, хто розбирається

Привіт.
Я вже заплуталась, тому таке питання, на УЗД побачили у сина 8 років, збільшену печінку на 3 см+-, я подзвонила до педіатра свого, попала на прийом до неї, вона пульпувала її, і сказала що максимум 1,5 см і що це нормально.
Вчора здала печінкові проби, вони всі внормі.
Іти на ще одне УЗД для перевірки, чи після печінкових проб уже нічого не потрібно, це основний індикатор печінки?
Які мають бути мої дії далі, на УЗД ходили по урології, і вже малому подивились і внутрішні органи
ОдинРазНадетое• 23 октября 2020
Не треба нікуди йти, все ок
Розслабтесь

Колдунья-вещунья• 23 октября 2020
Так, печінкові проби - це основний показник роботи печінки. Якщо вони в нормі, то не треба більше нікуди йти. Якщо печінка трохи збільшена, а проби в нормі, треба спостерігати, якщо ніяких змін в самопочутті, в травленні, не з‘явиться, то можна не хвилюватись. Але дієти треба дотримуватись, хоча б місяць.