миссДавеча• 28 октября 2020
Порадьте хороший ВВ крем з SPF 30-50 чи інші варіанти
Збираюсь на море. Шкіра останніми роками схильна до пігментації. Тому цього року планую не просто сонцезахисний крем як раніше, а взагалі ховати обличчя від сонця. Проблема в тому, що природній колір обличчя бліденько-синенький+трохи синяки під очима, бо близько розміщені судини. Без навіть легкої засмаги і без макіяжу взагалі печаль. Думаю, може взяти ВВ крем з високим SPF як варіант. В кого схожі проблеми, як виходите з ситуації? Що порадите?
Бутербродница• 28 октября 2020
Рекомендую
HydroPeptide с спф30 он идёт с частицами делает личико прям холеным... очень хороший крем..рада что нашла его..