Мастер Пис• 11 ноября 2020
а вы пьете сейчас спиртное? во время каантина
Результат:
вже голосів:
134 (83.75%)
да
26 (16.25%)
нет
Последний вагон• 11 ноября 2020
Ответ дляМастер Пис
подруга сказала. что кальян и алкоголь сейяас нельзя
А вона у вас доктор медичних наук?
Мастер Пис
• 11 ноября 2020
Ответ дляПоследний вагон
А вона у вас доктор медичних наук?
не) училка)
Кондуктор троллейбуса• 11 ноября 2020
еще в 25 лет бросила регулярные посиделки со спиртным и и курение кстати тоже, сейчас разница во внешности существенная с ровесниками, которые продолжали бухать и накуриваться по пятницам, плавно переходящим в суботу
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2020
Ответ дляПоследний вагон
А вона у вас доктор медичних наук?
ось прийшов чоловік з роботи
(я нікого не лякаю, лиш конмтатую факт), його колега вийшов на роботу після лікування важкої форми(стаціонар, реанімація, 1.5 міс на лікарняному), то колега сказав, що при короні ніякого алкоголю, дуже《б´є》по серцево -судинній системі, інфаркт/інсульт і каталки викатують з івл в морг, були випадки за час його перебування в лікарні
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2020
Ответ дляЯ такая боевая
А можно с вином ещё лучше. Во многих странах принято пить вино, и часто. И никаким плохим образом это не сказывается на их населении.
замалчивается много, ведь продажа алкоголя выгодна гос-вам(акцизы, налоги). Если говорить о долгожителях высокогорных регионов Кавказа, то надо не забывать, что осн.кол-во долгожителей в мусульманских селах, в исламе табу на алкоголь
вот еще
можно Жданова ролики просмотреть, тоже все на пальцах поясняет.
вот еще
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2020
Ответ дляКондуктор троллейбуса
солидарна
Сижу на стуле• 11 ноября 2020
Ответ дляМастер Пис
Какая она вам подруга, после таких слов!
Сижу на стуле• 11 ноября 2020
Ответ дляМир Мир Мир!
ось прийшов чоловік з роботи
Так ніхто ж не говорить пити під час хвороби. Це вже нонсенс.
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2020
Ответ дляСижу на стуле
ну так і зараз без хвороби краще уникати алкоголь, для чого навантажувати організм продуктами розпаду етилового спирту?
ніхто не знає за яких обставин може захворіти, не забуваємо, що інкубаціний період дууууже довгий.
Сижу на стуле• 11 ноября 2020
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну, я люблю пиво. Та й келих червоного, особливо у критичні дні мене радують.
А ось зараз, під час хвороби, нічого не п’ю , бо пігулки.
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2020
Ответ дляСижу на стуле
я пиво не п´ю більше 13 років точно. Були у Відні замовила дегустаційний набір, для годиться, 0.5 л 10 євро в якійсь історичній броварні коло Бельведеру, ну таке, ще 15 років можу не пити, не мій смак
Сижу на стуле• 11 ноября 2020
Ответ дляМир Мир Мир!
А я дуже люблю! Ще й про Відень нагадали
, пиво там дороге, але мені смачнюще! А ще й до пікантних реберець! Ммм
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2020
Ответ дляСижу на стуле
ми рульку брали.
Кума моя пива не вживає 25 років точно, я ії довго не розуміла, а потім воно перше з алкоголю відійшло в тінь, після пива горілка, далі марочні, міцні вина, потім сухі, і останнє коньяк. Не скажу, що зовсім не вживаю , вживаю раз у півроку , у серпні коньяк+кола, два бокали за вечір(зустріч випускників, 25 років після школи),0.5 л пиво у Відні у березні перший раз за більш як 10 років(ми повернулися рейсовим 17 березня) це весь алкоголь за цей рік.
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2020
Ответ дляСижу на стуле
до речі Відень славиться саме винами , не так тим пивом, вино ми купили в понеділок перед вильтом, ще в готелі з подружкою попробували, вино як вино. чому так , та тому, що у неділю, коли їхали в Баден електричкою навкруг Відня одні виноградні поля , як в Криму навкруг Алушти, лиш долини більші, тому ранком пішли у Білу, і... визначили що все вино австрійське, лиш пару марок франц та італ на полицях.
Сижу на стуле• 11 ноября 2020
Ответ дляМир Мир Мир!
ми рульку брали.
О, цього року встигли! Я в березні минулого, а в цьому не змогли, ви розумієте))
Теплі спогади від вашого фото;) я міцний алкоголь теж не вживаю, а ось пиво( навіть незвичне) та вино подобається смак.