Гарна кімнатна рослина, літом стане прикрасою саду, в батьків не вистачає здоров´я доглядати, до себе забрати не можу через брак жилплощі, а так була б "якась копійка" оплатити за газ
Анонимарик• 11 ноября 2020
Автор,там наживцювати можна десятки і по 30-50 гривень постійно мати мамі копієчку.в мене кущ розебудної пеларгонії тільки на укорінених живцях дав 300 гривень за сезон.
І то я цим спонтанно через раз займалась.
А тут стільки матеріалу
Анонимарик• 11 ноября 2020
Ответ дляМасяня Я
Отруйний?
Ні.
В мене три стоять на землі і ні коти,ні собаки не лізуть.
В Туреччині повно алей, обсаджених олеандром
Белая котичка• 11 ноября 2020
Ответ дляАнонимарик
Ні.
Олеандр ядовитый. Его не рекомендуется держать в жилых помещениях
Масяня Я• 11 ноября 2020
Ответ дляАнонимарик
Ні.
Так він у них отруйний! Нас в готелі попереджали...
Анонимарик• 11 ноября 2020
Ответ дляБелая котичка
Почитаю.
Але не відчула по самопочуттю
Оле Лукойе• 11 ноября 2020
Ответ дляАнонимарик
Ні.
Олеандр отруйний, добре, що поки ніхто не гриз
ЯспАкойнаЯ• 11 ноября 2020
Ответ дляБелая котичка
можно если не есть)
Ответ дляМасяня Я
Отруйний?
Він у батьків більше 10 років був, але кімната велика, у маленьку мабуть краще не ставить