ПуГоФФка• 08 декабря 2013

Ура В Києві знесли пам´ятник Леніну

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/8/7005453/
Лентяюга• 10 декабря 2013
Ответ дляПуГоФФка
Погано ви вчили історію. Не дали ви мені відповідь на конкретне запитання. А я вам відповім -після усіх звірств,які чинила окупаційна радянська влада в Україні, українці вже ладні були зустрічати хлібом сіллю хоч німців,хоч кого хоч,аби тільки ті допомогли вигнати з нашої країни тих нелюдів.

Дискут з вами я продовжувати не збираюсь,тому що оцінивши всі ваші попередні пости,я зробила висновок про не зовсім вашу компетентність в даному питанні.Крім того ви абсолютно не можете чітко висловлювати вашу точну зору.Суцільний набір не зв´язаних емоційних слів.
Ну да,ну да компетентная вы наша))и вам не скучать

автор ПуГоФФка • 10 декабря 2013
Ответ дляkapatata
Забавненько, вчера на пост автора, с национал-фашистскими призывами, написала примерно следующее’ сниму-ка я скриншот написаного’ и напомнила модератору об обязательстве предоставить информацию по прокурорскому запросу. Сегодня оба поста удалили. А скрин я сохранила...говорить о нарушениях законов повсеместно и скандировать об этом легко. Пока не наступает момент собственной ответственности.Тут вступает закон ’двойных стандартов’.
Насмішила)))))))))))))))))))))))
Лентяюга• 10 декабря 2013
Ответ дляПуГоФФка

Я в отличие от вас,не верю пропаганде,а читаю книги-в то числе мемуары,написанные поляками,украинцами и россиянами.Меня очень давно интересует тема ВОВ. Покажите мне фото где ЖИТЕЛИ ВСЕЙ УКРАИНЫ(а не Львова и К) привечают хлебом-солью,цветами и поцелуями фашистов.
автор ПуГоФФка • 10 декабря 2013
Ответ дляЛентяюга
Якщо ви читаєте мемуари,тоді рекомендую вам прочитати спогади вихідця з Донбасу Віталія Бендера ’Марш молодості’,який розповідає,як доросле свідоме населення,яке ще пам´тало червоний терор 20-30 років (Голодомор...)навідріз відмовлялося вдягати радянську форму!
MiNiMaus6• 10 декабря 2013
Класс! Все завтра жизнь наладится! Самое главное уже сделали! В Европе так и принято! Очень цивилизованно!