ХуАнита• 18 ноября 2020

Температура у дитини 37-37,2.

На аналізи тільки завтра, але мені як мамі страшно. Дитина активна, апетит є,хворіли тижнів 2 тому-горло, пропили азитромицин 5 діб,були білі гнійні язвочки. На даний момент ні нежіті, кашлю,..нічого.Від глистів в минулому місяці теж лікувалися, робимо це періодично, бо маємо кішку.
Що може бути у дитини. Дякую і вибачте за таке запитання тут, переживаю.
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Всім здоров´я!

Чупа-чупс• 18 ноября 2020
Що може бути? Это Оно! П.с. нормальная температура у детей до 37,3
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Ответ дляЧупа-чупс
Що,оно?корона?вже другий тиждень, а більше в сім´ї ніхто немає симптомів?
То що тепер робити? Ви мені ще більше страху нагнали 😢
Отчебучкина• 18 ноября 2020
почему решили померять температуру, ребенка что-то беспокоило?
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Ответ дляОтчебучкина
Я зранку його обіймаю, відчуваю, що тепліший аніж вдень, напротязі пару днів вона скаче то 36.8 то 37,3...то раз і 36,6.
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Ответ дляОтчебучкина
Сам не жалівся ні на що.
Чупа-чупс• 18 ноября 2020
Ответ дляХуАнита
Это был сарказм. 1500 тем на день про эту корону 37° это нормальная температура, если ничего не беспокоит. У некоторых людей такая t° всю жизнь держится
как тебе такое илон маск• 18 ноября 2020
Ответ дляХуАнита
Сам не жалівся ні на що.
Ну так отстаньте от ребёнка) ему хорошо, а вы ищете болячки
А ещё по поводу глистов - чистки эти все для организма очень очень вредны! Почитайте хоть, поищите инфу, как вы травите ребенка

Швабристка• 18 ноября 2020
Возможно мало дпвали антибиотик и горло ’возвращается’ - посматривайте
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Ответ дляЧупа-чупс
Ясно, вибачте тоді.Якщо нормальна, то мабуть завжди, раніше ж такого не було.
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Ответ длякак тебе такое илон маск
Дякую вам 😘
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Ответ дляШвабристка
Вже завтра підемо до лора щоб оглянути, колись на одній стороні мигдалика була кіста, можливо її наслідки ((
автор ХуАнита • 18 ноября 2020
Ответ длякак тебе такое илон маск
А що ж давати від глистів, лікарі іншого не радять.
Ответ дляХуАнита
Почитайте побочки, поищите информацию про вред. Это ужасные препараты. Изучите вообще тему паразитов с разных сторон. Когда они обнаружены, надо думать о решении. А для профилактики никогда не надо тратить организм
Отчебучкина• 18 ноября 2020
Ответ дляХуАнита
у ребенка так было при Ковиде, ну точнее у меня был ковид, детям тест не делала. И у меня и мл.дочки темп. скакала от 36.3 до 37.2.
автор ХуАнита • 19 ноября 2020
Ответ дляОтчебучкина
А ви тести робили?
Отчебучкина• 19 ноября 2020
Ответ дляХуАнита
А ви тести робили?
себе да, детям не. Они заболели на 6 и 10 день моей болезни
автор ХуАнита • 20 ноября 2020
Ответ дляОтчебучкина
Зрозуміло, дякую вам за відповідь.