Я такая наивная• 22 ноября 2020
Хтось замовляв таку Куртку Next?
Купа питань - як вона вам? На холодну зиму підійде? Як з розмірами (дівчинка 152 ріст)? Може є фото? Читала у відгуках, що шия наверх, і головне - за скільки часу прийшла?
Я такая наивная
• 22 ноября 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
Це ви замовляли? Чи просто фото з інтернету?
БершкомангоЗар• 22 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Замовляла , якість дуже гарна , плюшева підкладка , досить утеплювача , на зиму підійде
Леплю из пластилина• 22 ноября 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
Как по размерам, подскажите? Какой рост у дочки и какой размер взяли?
БершкомангоЗар• 22 ноября 2020
Ответ дляЛеплю из пластилина
Взяла на 13 років, ріст в дочки десь біля 150 , впрниципі могло б бути і на розмір менше , але вона зараз активно росте, тому вирішила не перезамовляти