ПесиКот• 26 ноября 2020
Красавчік
Мер Києва Кличко вирішив додати позитивних емоцій під час пандемії і видав збірку своїх перлів кращих цитат. Добре, коли у людини є самоіронія.
Альфред Шнитке• 27 ноября 2020
Ответ дляИнфотуфелька
А зачем? Чтоб не мешать вам вылизывать Виталика?
Вы же пишете, что ваш красавчік ’несравненный’. И прямо дым у вас из-под юбки пошёл, когда я ответила, что он не единственный такой.
чого так нервувати?))) тудим-сюдим..., так це ж не дим?)) Журнатуфля?))))Оля-ля
Я взагалі хлопець, в універі вчусь, та Ви , вибачте мены погодки подобаються))))
Инфотуфелька• 27 ноября 2020
Ответ дляАльфред Шнитке
Я перепрошую. Не зрозуміла одразу, з ким спілкуюся.
Сподіваюсь, не станеться у вас загострення.
Коли вилікуєтесь, приходьте, продовжимо розмову.
Альфред Шнитке• 27 ноября 2020
Ответ дляИнфотуфелька
ОК) І Вам не хворіти, а тільки молодіти)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))