аромат Жука• вчера в 20:29
Валіза не повернулась с табору.
Маємо ситуацію, в якій дітей зробили винними.
Дитина 6 раз повзала в табір поїхала все завжди було ок, але от повернулась дитина(і ще 3) без валіз.
Ситуація перед відʼїздом була така, що в однієї дитини з кімнати потекла кров з носа і діти пішли всі до туалету з нею, щоб допомогти. В цей час всі повинні були вивозити валізи і пакувати їх до автобусу. Діти про це знали, але залишились з другом в туалеті.
керівник поїздки займалась організацією пакувань і розсаджувала дітей в автобусі.
Коли недорахувались дітей, то пішли їх шукати, накричали на них, що типу автобус повинен вже виїхати і всі на них чекають, ті перелякані швидко пішли до автобусу і валізи залишили в кімнаті, в якій жили. Всі четверо.
Дітям по 8-10 років.
Звісно я не знімаю відповідальності з дітей, але як можна не пройтись по кімнатам і не передивиться, чи всі речі були забрані? Тим паче, що на 44 дитини було 7 дорослих опікунів, це всього 10 кімнат з дітьми, на одному поверсі.
Ситуація ускладнюються ще тим, що діти їздили за кордон, тобто це не в Україні. Доставка буде коштувати дорого, керівник поїздки взагалі не хоче розмовляти, типу не моя проблема, що діти забули валізи. Ну й повертатися вони теж не будуть, тобто наш заїзд був третім і останнім.
Як мені вплинути на ситуацію і чи взагалі на що я можу розраховувати?
Дітям по 8-10 років.
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ви мене вибачте, а як у 7 вихователів на 44 дитини сталося так, що дорослі не знали де діти?! Де був той дорослий, що закріплений за цими дітьми? І якщо дорослі бачили, що дітей у їх кімнаті нема, то вони не могли не бачити, що багаж дітей у їх кімнаті!!! То як дорослі повезли дітей без багажу?
Автор пише, що сусідня школа організовувала поїздку. Ви не знаєте наскільки освітяни підступні і мстиві.
В них нічого людського не залишилось, особливо після короновірусних укольчиків.
Психологічка• вчера в 22:40
Кто там за кем смотрит в тех лагерях. В соседнем доме на первом этаже частная школа. Гулять они ходят на площадку нашего двора. На группу 10 детей во время прогулки две учительницы, обе всю прогулку пялятся в телефоны, дети сами по себе. После прогулки чаще всего кто-то что-то где-то на площадке забывает. Потом прибегает самостоятельно за этой вещью.
А цена за это все под 30 тыс. в месяц.
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:41
Ответ дляSvitlo_
А де мова про поїздку в межах школи?
От дивіться - вчитель разом з активними батьками на канікулах вирішили організувати поїздку для дітей. Щоб набралась група - пропонували всім знайомим.
Або вчитель на канікулах підпрацьовує в тур.агенстві. До чого тут директор.
Вчитель не може пропонувати свої послуги турагента в межах школи. За це дадуть по шапці директору насамперед. Так само як не може займатися репетиторством з дітьми, яких вчить)
В будь якому випадку, відповідальність завжди на керівнику установи. І якщо піде скарга, що у його закладі неналежно організовано поїздку про яку відділ освіти/місцевого самоврядування ні слухом, ні духом, і на яку скаржаться батьки, то прилетить саме директору.
Я не виключаю, що тоді і з´ясується, що це зовсім не школа організовувала поїздку, як обіцяли батькам.
Що ще раз говорить про те, що батьки відправляють дітей невідомо з ким і у випадку проблем за їх дитину ніхто не відповідає.
Ответ дляСіґеле-міґеле
А хто сказав - що вчитель, щорсь пропонувала в межах школи? Вона у відпустці. А автору взагалі невідомо хто щось пропонував - вчитель чи подруга.
Вчителю працювати за сумісництвом в тур.агенстві - не заборонено.
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це перш за все вина батьків, що не перевіряють законність поїздки.
Хвильоватиша• вчера в 22:46
Ездила в лагеря неоднократно до войны. Бесконечно пересчитывали детей и да, всегда проходились по комнатах. Стабильно забывали вещи. Всегда.
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:49
Ответ дляSvitlo_
Ви ж розумієте, що це на рівні адміністрації двох шкіл вирішувалося це питання? Директори або завучі цих шкіл сконтактували між собою, директор школи А попросив підкинути учнів для його поїздки у директора школи Б? Директор школи Б дав вказівку своїм красним керівникам поширити інформацію серед батьків, серед них була і автор. Так групу і набрали...
Зазвичай коли організатор школа, то у батьків більше довіри, діти з класу знають один одного і батьки охочіше відправляють дітей.
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ви додумуєте інформацію. Ми не знаємо як було насправді.
Куда_бежать• вчера в 23:11
Ответ дляSvitlo_
Відкрийте тлумачний словник ’дертися’. Хоч я сама вперше сьогодні почула в такому значенні.
Нет такого слова
аромат Жука
• вчера в 23:14
Ответ дляСирожено_пирожено
В таборах 100 разів попереджують,відповідальність за речі не несуть.Це прописано в умовах.Зразу кажуть,особисті речі,телефони,прикраси-загубили,не плачте.І навіть самі кажуть,не давайте дороге,що б не було боляче-золото,нові моделі телефонів дорогих,одяг брендовий.Це тільки на плечах власника
Таки за загублені речі, пошкоджені і тд , так , відповідальності звісно не несуть.
Але чи не повинні вони були процтись по 10 кімнатам і перевірити їх?
аромат Жука
• вчера в 23:15
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дорослий на те і дорослий, щоб бути поруч з дітьми у момент від´їзду. Спочатку виводять дітей до автобуса, і лише потім здають свій багаж. Адекватний дорослий завжди перевірить кімнату після дітей, щоб нічого не забули.
Якби дорослий виконував свою роботу, то нічого б не трапилося. Він би знав, що у дитини кров з носа, і мав допомогти її зупинити. Прослідкував би за багажем. Тут дорослі не виконали свою роботу.
От і для мене загадка, яким чином валізи залишились і чому не перевірили кімнати, перед виїздом
аромат Жука
• вчера в 23:17
Ответ дляКнопус
Якщо дітей попередили про виїзд, а вони завчасно не зібрали речі і не винесли їх, то хто тут винен? Не 2 ж години вони з дитиною в туалеті були. І дивно, що в випадку, коли в дитини пішла кров, нікому й на думку не спало сказати про це дорослим
Речі вже були спаковані, діти поїли, зібрали з собою і їжу в дорогу і пішли за валізами до кімнат. Це все займало 10-15 хвилин, чому 2 години?
аромат Жука
• вчера в 23:19
Ответ дляВсюди влазю
Звідки Ви знаєте де були валізи? Може під ліжками, може в шафі, а може взагалі в окремій кімнаті? Шукали дітей, а не валізи.
Валізи були спаковані і стояли біля дверей при вході
Діти смакували і пішли їсти, після їжі повинні були взяти валізи і спуститись до автобусу
Червона ікорка• вчера в 23:19
Ответ дляВсюди влазю
Серйозно? Тобто не дитина повинна була повідомити про це? Тоді потрібно, щоб біля кожної було по двоє вихователів, один за валізою слідкує, другий за носом.
Гроші вони добре рахують. Безкоштовно на це ніхто не повівся.
А як сталася халепа.
То моя хата с краю.
А як сталася халепа.
То моя хата с краю.
аромат Жука
• вчера в 23:20
Ответ дляВсюди влазю
Та ніхто не повинен контролювати їх речі крім них самих. Заспокойтесь вже. Мало сказати, треба стояти над кожним?
Не треба стояти над кожним, достатньо перевірити кожну кімнату перед виїздом
Червона ікорка• вчера в 23:23
Ответ дляХвильоватиша
Так это и правильно.
Взрослые забывают , а дети и тем более.
Нужно глаз да глаз .
Всё должно быть под контролем.
Взрослые забывают , а дети и тем более.
Нужно глаз да глаз .
Всё должно быть под контролем.
аромат Жука
• вчера в 23:24
Ответ дляSvitlo_
Автор може думати, що хоче. Але чомусь не відповідає на питання хто були ці супроводжуючі.
Я поняття не маю, ким вони були. Дорослі жінки віком 30-40 років
Керівник вчитель з сусідньої школи
аромат Жука
• вчера в 23:26
Ответ для-Ань-
Попередні рази вам щастило. В цей раз не пощастило. Могло ще більше не пощастити.
Більшість батьків, які здають дітей в табори, чомусь впевнені, що їм привезуть назад не тільки дитину живу і здорову, а ще й речі.
Мене б більше турбувало, що на дітей кричали, а не речі.
Речі не загублені, а залишені через недогляд тих, хто повинен дивитися за дітьми
Чи ви хочете з них повністю відповідальність зняти? Чи може просто подякувати, що діти повернулись живими?
аромат Жука
• вчера в 23:26
Ответ для-Ань-
Як таке взагалі можливо, що якісь особи кричать на вашу дитину???
Я теж цього не розумію
Хвильоватиша• вчера в 23:27
Ответ дляЧервона ікорка
Так это и правильно.
Взрослые забывают , а дети и тем более.
Нужно глаз да глаз .
Всё должно быть под контролем.
Взрослые забывают , а дети и тем более.
Нужно глаз да глаз .
Всё должно быть под контролем.
Естественно. И серьги золотые в тумбочках, и свидетельства.. Чего только не было))) Дети.
Ответ дляаромат Жука
Я за сімейний відпочинок. Без дитячих таборів.
А якщо у батьків така безвихідь, що треба тимчасово позбутись дитини - то хоча б недалеко кудись, куди ви зможете швидко добратись, якщо щось станеться.
Що б ви робили, якби дитя, наприклад, потрапило в лікарню в іншій країні? А таке теж буває.
Хвильоватиша• вчера в 23:30
Ответ дляаромат Жука
Ну Вы правы, если было 7 взрослых и 10 комнат на одном этаже, то спокойно можно было глянуть. Это не корпуса в разных местах...
аромат Жука
• вчера в 23:30
Ответ дляЧервона ікорка
А як сталася халепа.
То моя хата с краю.
А як сталася халепа.
То моя хата с краю.
Переговори тривають
Всі на нервах
Але вже керівник не каже про те, що це не її діло.
Думаю завтра буде це якось вирішено
Всі на нервах
Думаю завтра буде це якось вирішено