маминаБубочка• 27 ноября 2020
Раджу вино)
Люблю рожеве сухе.Іспанія
Це смачне мені, навіть дуже.
Всі хто п´є дороге вам нп в цю тему)
Це смачне мені, навіть дуже.
Всі хто п´є дороге вам нп в цю тему)
маминаБубочка
• 27 ноября 2020
Ответ дляЧебураха с перцем
Це спар,власний імпорт,я дуже круте капучіно купила,в тому,що на Шевченка біля інфекційної,і чай смачний
От що що , а напої типу капучіно в пакетиках я не признаю.
І я на Шевченка)
Яжемать Мне можно• 27 ноября 2020
Ответ дляАноним Завхоз
штука в том, что где нибудь в италии, испании оно так и стоит 5-10 евро бутылка хорошего вина. это не роскошь, а приехав к нам оно становится элитуой
Если речь про хорошее вино, то вы, как минимум, по одному нолику потеряли.
Ординарные вина, а по 5-10 евро именно они, у нас дешевле, хотя технологии и и оборудование одно и тоже.
МойНеТакой• 27 ноября 2020
Ответ длямаминаБубочка
Я й в дьютіку завджи беру по 5 євро вино, мені нормально.
Нє, буваю ще купуємо 50 дол, але на свята тільки)))
дуже рідко в дьютіку є щось толкове з дешевогл, переконалася порівнюючи ціни у торг.мережі країни ЄС та в дьютіку аеропортів там же. на майбутнє зверніть увагу на товари до аеропорту, в аеропорту нічого дешевого, нормального не продають.
маминаБубочка
• 27 ноября 2020
Ответ дляМойНеТакой
в аеропортах не купую
МойНеТакой• 27 ноября 2020
Ответ длямаминаБубочка
в аеропортах не купую
все одно дьютіки на даний час просто маг-ни для тих, хто забув зробити покупки в країні, нічого особливого в них. європейці це знають давно, і лиш громадяни бувшого срср чомусь люблять таритися в дьютіку.
маминаБубочка
• 27 ноября 2020
Ответ дляМойНеТакой
я їду в Польщу, які я забула покупки зробити в Україні?))
Чебураха с перцем• 27 ноября 2020
Ответ длямаминаБубочка
І я на Шевченка)
І я не признаю ),завжди то гидотою вважала,тим більше маю кавомашину і там можу собі дійсно капучіно забацати,а це пакетоване,прямо здивувало )
А вінішко теж купила сьогодні,в Сільпо на Промені,смачненьке )
маминаБубочка
• 27 ноября 2020
Ответ дляЧебураха с перцем
І я таке азяла