Ума Палата• 28 ноября 2020
Персонал та праця під час акцій. Премія або штраф?
Чорна п´ятниця. Замовлень кілька сотень, менеджери їх обробляють, але перепрацьовувати ніхто не збирається. У минулі роки ми (керівники) виходили їм на допомогу - клієнтів обдзвонювали, і оплати приймали, і посилки упаковували. Ще й премії платили їм за участь в акціях (по 2-3 тисячі додатково до зп). Цього року проведення розпродажу цілком на менеджерах. Ми (директор та власник бізнесу) - їм взагалі не допомагаємо. Набридло. За швидкістю обробки замовлень бачимо, що все погано. Навіть робочі телефони ніхто з них додому взяти не додумався. І там зараз кошмар, клієнти телефонують і пишуть з приводу замовлень, а ніхто не реагує. Обробляти ці замовлення вони будуть до кінця тижня, якщо не втрутитися нам зараз. Але ж якщо знову все візьмемо на себе - то як персонал навчиться працювати самостійно?
Премію давати нема за що цього року. А ось штрафувати буде за що. Як у вас в колективі таке вирішується?
Не куру• 28 ноября 2020
Вы акции придумали, вы и разгребайте. С какого персонал ваш в выходной должен принимать заказы, таская домой рабочий телефон? Вы когда брали людей на работу это оговаривали?
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляНе куру
Тобто грошей додаткових вони не хочуть? Праця в акцію це навантаження, яке має грошову винагороду. Я так розумію що не треба їм та премія?
Сыро_Ежка• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
А вы сказали, что за переработку будет доп оплата и премия? И молча ждете инициативы?
Совбез• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Премия даётся обычно не за работу в выходные дни и сверхурочные, а сверху этого. Вы и так обязаны оплатить работу сверхурочную работу и если я не ошибаюсь то по двойному тарифу.
А вы не подумали, что у них тоже есть своя жизнь, семья, дети, может кто-то приболел.
Я вот сегодня проснулась в 11:50, может и ваши подчиненные хотят поспать подольше в выходной день. Рабовладельческий строй отменён.
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляСыро_Ежка
Не перша акція. Завжди даємо премію - бо затримуються після робочого дня, приходять раніше. Але це все вони роблять лише коли ми там. Цього року керівників навіть в офісі немає. Та менеджери навіть не думають ворушитися. Тож гроші не потрібні?
Сыро_Ежка• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Вы набрали безинициативный персонал и даже не пытаетесь мотивировать - деньги не нужны, в первую очередь, вам
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляСовбез
А робота має бути зроблена. Це їх робота - обробляти закази, вірно? А вони на неї болта поклали
Не куру• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Так у них спросите, треба чи не треба.
И заодно спросите, вдруг у людей ещё есть жизнь, помимо вашей канторы
Гомосноб• 28 ноября 2020
А вы это всё проговаривали сотрудникам? Собрали их и говорите: ’Ребята, мы запустили акцию. Как вы видите, заказов очень много и они продолжают сыпаться и в выходные тоже. От количества и качества обработки этих заказов зависит ваша зарплата. Всем, кто будет обрабатывать заказы в нерабочее время, выдадим премию.’ Или процент или что там вы можете им дать. Желательно, чтоб сумма зависела от кол-ва обработанных заказов.
Как-то так это нужно было сделать. А не ждать инициативы от наёмного персонала.
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляСыро_Ежка
Розігнати? Е вже така думка. Ініціативи ноль, це вірно
Совбез• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
В выходной день?
Не может человек работать без перерывов, я вам не верю, прям они ничего не делают когда вас нет. Просто они себе дают в ваше отсутствие позаботиться о себе.
Вам важны деньги, а им своё здоровье. Как вы думаете что важнее?
Совбез• 28 ноября 2020
Ответ дляГомосноб
100500%
Сомневаюсь, что автор подошла с такой точки зрения.
Возможно у людей не было в планах автору деньги на выходных зарабатывать.
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляСовбез
В выходной день?
Ще ніхто не здох від пари днів інтенсивної праці. Ми багато років підчас акцій по 12 годин працювали. Цього року вже не вийшли, бо скільки можна - хай самі працюють, вони за це гроші отримують
Совбез• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Ужас, с таким подходом, «ще ніхто не здох від пари днів інтенсивної праці», а должны ради вашего благополучия?
Так это ваш выбор, а то их выбор, работайте и не сдыхайте, а им важно их жизнь.
Запыхалась• 28 ноября 2020
У нас в коллективе это решается так: собирается коллектив и все моменты с ним проговариваются. ,,Руководителя,,, который не может справиться с коллективом и, вместо того, чтобы что-то решать, идет на бабский форум спрашивать совета у посторонних людей, гнали бы в шеб сразу.
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляГомосноб
Казали, що якщо будете бачити завал - розподіліть обов´язки та виходьте у суботу на неділю. За додаткову оплату після проведення акції.
Хрін нам! Субота - офіс пустий, під сигналізацією стоїть. По адмінці сайта бачимо більше ніж 100 необроблених замовлень
Гомосноб• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Как вы думаете, в чём функция руководителя?
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляГомосноб
Керувати. А не робити їхню работу за них.
Гомосноб• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Руководить, правильно. Именно руководитель должен был сказать, что выходим в выходные работать. Официально и в приказном порядке. А не типа. Ну если вы сами увидите, что завал по заказам, то сами там как-то организуйтесь и выйдите на работу. Как вы себе это представляете вообще? Это работа руководителя, сказать, когда выходить, куда выходить, и распределять роли и организовывать процесс. Как можно от наёмного персонала требовать, чтоб они сами распределили роли на выходные? Ну реально, вы серьёзно вообще?
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляГомосноб
Звісно я серйозно. Є головний менеджер. Вона керівник відділу. В неї є задача - відпрацювати акцію. Це не я повинна їй казати що робити. Це вона повинна знати та вирішувати, як відпрацювати ці дні.
Кубик Рубика• 28 ноября 2020
Руководитель из Вас , конечно.
Вы непрофессиональны и некомпетентны.
Могу помочь организовать процесс за 2 рабочих дня, стоить это будет 800 Долл.
Вы непрофессиональны и некомпетентны.
Сыро_Ежка• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Наберёте новых, не забудьте им сказать, что сверхурочный труд приветствуется оплатой
Катька Пушкарева• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
вы не правильно мотивируете народ. Нужно было поставить % от продаж в эти дни. Тогда была бы прямая заинтересованность. Вы сами себя проучили.
Катька Пушкарева• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Ну, чего ж ’не здох’? Вы со своим собственником ’здохли’ же.
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляКатька Пушкарева
За шо відсоток давати? За замовлення, яке людина вже створила, побачивши рекламу в інтернеті та отримавши розсилку? Менеджери нічого не зробили для того, щоб цей клієнт з´явився
Ума Палата
• 28 ноября 2020
Ответ дляКатька Пушкарева
Просто набридло самим робити роботу, за яку хтось отримує від нас гроші
Катька Пушкарева• 28 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Я бы с Вами на месте собственника распрощалась. Вы не являетесь руководителем.
atrorubens• 29 ноября 2020
Ответ дляУма Палата
Боже-боже, Ви ніколи не працювали менеджером, певно?
Ну, давайте, я Вам на пальцях поясню.
Скажімо, у менеджер зарплата 10 тис, і він обробляє 30 замовлень на день, 22 дні в місяць, тобто 660 замовлень протягом місяця. Так триває тривалий час.
Його влаштовують такі умови праці.
Ви організовуєте акцію, і замовлень стає вдвічі більше. По 60 замовлень в день на менеджера, тобто 1320 в місяць. За ті самі 10 тисяч. До яких ви можливо (але не гарантовано!) додасте премію в розмірі10-20% від зп, тобто 1-2 тисячі.
Як Ви думаєте, менеджера все ще влаштовують його умови праці?
Якщо Ви зайдете в офіс і оголосите, що від сьогодні і на завжди буде саме такий об´єм роботи - вони встануть і підуть шукати іншу роботу. Але оскільки це акція, тобто тимчасове явище, то перетерпіти якийсь час - простіше, ніж шукати нову роботу. Ключове слово тут - перетерпіти. А Ви хочете від них ентузіазму і шаленої радості від того, що в них збільшився об´єм роботи при сталій зарплаті? Такого не буде ніколи, якщо тільки ви не посадите їх на гарний процент.
Підхід ’робота має бути виконана у будь-якому разі’ - теж виглядає погано. Замовлень завтра може впасти в 10 разів більше, ніж звичайно, то що, менеджер має розірватися на десяток шматочків?
Ще один важливий момент - коли роботи багато і робиться вона швидко - зростає відсоток помилок. Це аксіома. Якщо Ви штрафуєте менеджерів за помилки або змушуєте компенсувати збитки (відправили не туди = вартість переадресації, і т.д.) то їм вигідніше працювати в звичному темпі, аніж пришдвидшитися, отримати премію, а потім вирахування за кожну помилку.
Ну а вихід в сб і нд, чи роботу до пізньої ночі, чи з дому - це взагалі маразм. Людині потрібно відпочивати, щоб відновити сили і повернути собі працездатність, Ви не чули? Ну вийде вона в офіс в сб та нд, а потім Ви дасте їй вихідні в понеділок та вівторок? А хто її роботу в такому випадку в ці дні робитиме? Чи працювати без вихідних взагалі на благо Вашого бізнесу? У будь-якому разі, кількість замовлень за тиждень - стала величина, хоч на 5 частин її діли, хоч на 7.
Ну, давайте, я Вам на пальцях поясню.
Його влаштовують такі умови праці.