Черпак_для_фантазий• 29 ноября 2020
Нова пошта, наложки на карту
Підкажіть будь ласка, як відслідклвуєте виплату наложки новою поштою на карту ( не забираєте у відділенні готівкою) Допоможіть будь ласка розібратися з цим питанням .
Дукую.
Булькаю• 29 ноября 2020
Коли покупець отримує посилки гроші надходят протягом години, кожна ттн має статус, що грошовий переказ видано.
графиняВишенка• 29 ноября 2020
Я не могу понять какой процент, но сумма заходит за минусом пару грн
Етитьская богомышь• 29 ноября 2020
У меня карта без комиссии на зачисление , сумма заходит всегда полная! Без задержек
Приходит уведомление с банка, и так же от новой почты
Черпак_для_фантазий
• 29 ноября 2020
коли наложок не одна, і кожен день+ інші зарахування.................... це просто щось неймовірноНезрозуміле
Черпак_для_фантазий
• 29 ноября 2020
Ответ дляМарс атакует
А как указывать чтоб наложка на карту приходила?
в бізнес кабінеті
Черпак_для_фантазий
• 29 ноября 2020
Ответ дляЕтитьская богомышь
куди приходять повідомлення, мені треба щоб було номер ттн і сума. Може я щось не донастроїла, чи галочки не поставила........
Подставка для припева• 29 ноября 2020
Ответ дляграфиняВишенка
Если у вас 0,5% комиссия на карте, то деньги заходят за вычетом комиссии.
Черпак_для_фантазий
• 29 ноября 2020
Ответ дляБулькаю
де подивитися що грошовій переказ видано номер ттн і сума яку видана
Булькаю• 29 ноября 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В кабінеті Нової Пошти
Подставка для припева• 29 ноября 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
На саму накладную кликаете, и там указано, что денежный первел выдан.
Цветов Мне срочно• 29 ноября 2020
Ответ дляМарс атакует
З Нової пошти прийде сповіщення на телефон
«Грошовий переказ по ттн такій то такійто переведено на Вашу карту»
всемВсёИмного• 29 ноября 2020
Ответ дляграфиняВишенка
Бо ви підвязали карту для виплат а не кридитну, тому і банк бере % за нецільове використання картки
Цветов Мне срочно• 29 ноября 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Абсолютно зрозуміле,в мене по 30 відправок в день,щодня на карту з Нової пошти заходить по 7-10 наложок ,повірте в них все чітко,нікуди Ваші гроші не пропадуть
Цветов Мне срочно• 29 ноября 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У вигляді звичайного сповіщення
На екрані телефону засвічується сповіщення з Нової пошти
Етитьская богомышь• 29 ноября 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Установите приложение , будьте видеть все накладные и их статус
Цветов Мне срочно• 29 ноября 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Дякую, спробую ще раз розібратися
Обов‘язково встановіть додаток на телефон,без нього ніяких сповіщень Ви отримувати не будете
графиняВишенка• 29 ноября 2020
Ответ дляПодставка для припева
Да, карта для выплат
0,5%
Подставка для припева• 29 ноября 2020
Ответ дляграфиняВишенка
Да, карта для выплат
0,5%
Если оформлять, что получаете в отделении НП - то сумма будет полная.
ОЛХ-доставка так же само - заходит сумма за вычетом 0,5%.