Обращеница• 29 ноября 2020

Тут є психологи ? Потрібно розібрати малюнок

Русалка на ветвях• 29 ноября 2020
Хрень все это
Если и делать диагностику по рисункам.то это должна быть выборка хотя бы за пару лет

Менее Более• 29 ноября 2020
Просто один рисунок ничего не означает. Мой сын до 4 лет рисовал только черным фломастером и черной краской. Считал, что это самый яркий цвет. Представляю, что сказал бы психолог)))
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Ответ дляМенее Более
В нас таке теж було) з чорним кольором. Тут я згідна
Але не вважаю , що це повна фігня. Це малюнок сім´ї
І в мене є декілька , коли дитині було 5 , 6 в 9 років
От останній мене цікавить дуже
Чу Ча• 29 ноября 2020
Ответ дляМенее Более
Сказал бы, что для 4—5 лет,это нормально.Нужно смотреть в каком контексте тот цвет, может вообще других не было
Пупуговка• 29 ноября 2020
Де малюнки?
Менее Более• 29 ноября 2020
Ответ дляОбращеница
От останній мене цікавить дуже
Ну, в 9 лет да, можно уже анализировать, особенно рисунок семьи. Но тут и без психолога самые базовые вещи понятны. Кто есть, кого нет, кто рядом, а кто в стороне. Кто маленький слишком, а кто огромный. Есть ли сам ребенок на рисунке.
Ноги от ушей• 29 ноября 2020
Помню, пришла в сад за сыном, а на стенде рисунки висят, и один рисунок - кошмар, огромное чудовище черного цвета, ну, где-то на конечностях немного красного затесалось. Думаю, ну и чучело )) Оказалось, это мой нарисовал. Это робот был. Дома такой же, черный, а на ногах и руках красные полоски и подошва. Он и постарался, во весь лист разрисовал. Так что рисунки, то такое, не всегда на них надо заострять внимание.
Ашотакова)))• 29 ноября 2020
Ответ дляМенее Более
Психолог би сказав що в дитини чотирирічної нема зв´язки емоцій та кольору. Це проективна методика, там дуже легко навішати того чого нема, тому ними краще не зловживати початківцям. Одні малюнки не беруть за основу
Менее Более• 29 ноября 2020
Ответ дляЧу Ча
Нет, сам выбирал и искал именно этот цвет. Даже подсовывала ему другой,нет, надо черный. А потом в один момент начал рисовать всеми цветами.

Менее Более• 29 ноября 2020
Ответ дляАшотакова)))
Спасибо. По-этому удивлённые глаза воспитателя не воспринимала серьезно))) перед садиком психиатр сказал, что ребенок здоров, значит пусть рисует как хочет))
Чу Ча• 29 ноября 2020
Ответ дляМенее Более
Ну если правильно пользоваться этой методикой, то ребенок должен прокомментировать свой рисунок.
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Ответ дляПупуговка
Де малюнки?
Хотілось би ,щоб його прокоментував психолог практикуючий , чи з відповідною освітою)))бо мої здогадки це одне , а погляд професіонала- зовсім інше
Ашотакова)))• 29 ноября 2020
Ответ дляМенее Более
Так. Хай малює як хоче і що хоче)) Навіть якщо дитина малює щось ’насторожуюче’ це неблагополуччя не означає. З проективними методиками краще працювати вже підліткам, або дорослим коли людина може пояснити чому вона малює і проаналізувати як вона поводила себе коли малювала. До того ж до психолога варто звертатися, коли дитину щось турбує, або Вас, а не через малюнок
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Кота в нас нема. Він живе в моїх батьків.Мама на малюнку ’веселушка’, зі слів дитини , я завжди в хорошому настрої
Тато з планшетом і в робочому одязі
Русалка на ветвях• 29 ноября 2020
Ответ дляОбращеница
Тато з планшетом і в робочому одязі
И что вас напрягло? Кот?
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Ответ дляРусалка на ветвях
И что вас напрягло? Кот?
Кіт .
Що ми не задіяні в спільній діяльності. Дійсно проводимо час разом рідко .
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Можливо є ще щось , що я не помічаю
Куда ж без меня• 29 ноября 2020
Якщо є якісь сумніви щодо дитини, то я б шукала психолога за рекомендаціями, в міських фб групах діляться інформацією
Пупуговка• 29 ноября 2020
Ответ дляОбращеница
Халяви хочете?

Куда ж без меня• 29 ноября 2020
http://psihologn.org/index.php/psihologamm/694-met...
Ось на халяву підказки)
Пупуговка• 29 ноября 2020
Ответ дляОбращеница
Тато з планшетом і в робочому одязі
Дитина в себе на першому місці.
Потім мама. На вашу думку веселушка, але дитина вас намалювала без посмішки і без вух - ви його не чуєте.
Тато далеко, значить так і в житті.
Ще є кіт, на рівні тата :)
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Ответ дляПупуговка
Дитина в себе на першому місці.
Тато далеко, значить так і в житті.
Ще є кіт, на рівні тата :)
Є вуха , ледь помітні , як і в житті) я завжди з розпущеним волоссям
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Ответ дляПупуговка
Халяви хочете?
Може є такий психолог , який хотів би перевірити свою ’фаховість ’. Ми будемо один одному корисні)
Пленница SexShop-а!• 29 ноября 2020
Ответ дляПупуговка
Дитина в себе на першому місці.
Тато далеко, значить так і в житті.
Ще є кіт, на рівні тата :)
Так он всех людей без ушей нарисрвал, в том числе себя. С ушами только кот
Пупуговка• 29 ноября 2020
Ответ дляОбращеница
Та ладно.
В мене було таке питання, взяла малюнки, дитину і пішла до психолога. За один раз все розказала.
Психолог в садочку не змогла 🤪
Пупуговка• 29 ноября 2020
Ответ дляПленница SexShop-а!
Тато з вухами.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 ноября 2020
Ответ дляПупуговка
Дитина в себе на першому місці.
Тато далеко, значить так і в житті.
Ще є кіт, на рівні тата :)
Чуть добавлю.
Ребенок себя не чувствует частью семьи. И рисовал он себя последним, и ему было все равно, куда приткнуть мальчика.
Мама без улыбки.
Куда ж без меня• 29 ноября 2020
Ответ дляОбращеница
Я вам безкоштовно таку пораду дам
Що до психолога треба Вам особисто, а не дитині. Це ви шукаєте, що не так?
В 9 років можна вести розмови з дитиною таким чином, щоб обійтися без малюнків. Вони показові у більш ранньому віці, коли не кожен може висловитися
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Ответ дляПленница SexShop-а!
Є вуха у всіх
автор Обращеница • 29 ноября 2020
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Чуть добавлю.
Мама без улыбки.
Малював він себе першим якраз
І дуже дбайливо в старанно