Повелитель интернета• 29 ноября 2020
Що подарувати на Святого Миколая.
В нас на західній Україні подарунки дарують на Миколая, а на Новий рік чисто символічно, солодощі.
От діти мої ( 7 років хлопчик і 9 дівчинка) мають уже певно все. Тому в листі понаписувала книжки, солодощі, деякий одяг, з ігор і цікавинок нічого.
Але так хочеться порадувати їх. І навіть не можу придумати що ї купити.
У кого є діти такого віку, що ви будете їм дарувати, може почую щось цікаве для своїх діток.
Асталависта бэйби• 29 ноября 2020
На Николая всегда дарим сладости, это традиция. Другие подарки - для других дней.
КартаБезКомиссий• 29 ноября 2020
Книжку енциклопедія для дівчинки(9 років) та адвент календар с цукерками.
ШанельКуКу• 29 ноября 2020
Большой киндер , новогоднюю раскраску, книгу Щелкунчик. Все, остальное на НГ
Не служанка• 29 ноября 2020
У мене троє. Я вирішила солодощі і книжки усім. Двоє старших просили сьогодні нові книжки, а молодша теж любить. Тому так
ФФФФристайла• 29 ноября 2020
Моему сыну почти 8. Заказал очередное Лего (сегодня купили 700.00). Ещё будем дарить эл зубную щётку и тапочки домашние с мелодией