Остановщица• 04 декабря 2020

Скільки млжна прожити з таким чоловіком?

Чи може людина змінитися? Живемо разом 15 років, 2 діток. Все завжди на мені комунальні, лікування дітей, покупки, школа... допомога батькам, подарунки на д.н знайомим, похресникам і батькам, дітям. Він пішов на роботу, прийшов поїв і в телефоні, якщо якісь розмови то починаю я питати, він мовчить, тобто йому пофіг. Немаю вже сили все на собі тягнути, грошей не вистачає. На роботі у мене зараз скорочення, зарплату знизили. Хочу поговорити з чоловіком, він одразу кричить, що мені не вистачає, його все влаштовує. Чи може людина змінитися?
тогдалия• 04 декабря 2020
Ответ дляМУСЯкомарова
Родители?
Президент

Экспертиза• 04 декабря 2020
Ответ дляОстановщица
Уже окуляри спали, розумію що збоку виглядає смішно. Багато пишуть, для чого родтла 2 дитину. Родила, тому, що дуже любила, зараз розумію, що ця любов перейшла у ненависть. Не знаю, як жити дальше, шкода дітей, а себе ще більше. Я в житті ніколи не отримувала від нього ні подарунків, ні квітів, його мама навчила, що це лишні витрати.
Ну так пусть мама его и обслуживает?

Если жилье не его - выбрасывайте его вещи
Экспертиза• 04 декабря 2020
Ответ дляОстановщица
Чоловіку пофіг на чому, я буду економити, щоб купити подарунки, або скаже візьми, із заначки ( він знає, що я стараюся по трошечки відкласти на відпочинок, дуже хочу із дітьми на море, він не хоче )
Ну значит экономьте на нем и его питании.
JuliaZ14• 04 декабря 2020
Мой тоже говорил что все устраивает, что все нормально, а потом в один момент сказал что что-то внутри сломалось и прошла искра и ушёл из дома, быстро нашёл другую с которой комфортно и есть искра. А через какое-то время обвинил что я в отношениях не старалась, не устраивала «праздники». Вот сейчас делаю выводы...зря верила
psiholog 1976• 05 декабря 2020
Відповідаю: ні. Йому зручно. А коли чоловіку зручно, він і пальцем не поворухне, щоб змінитись. І головне, він не розуміє, чому йому змінюватись, коли його все влаштовує....