Прилипало• 06 декабря 2020
Треба замовити або знайти такий кулон(фото)
Допоможіть, треба на подарунок такий срібний кулон невеликого розміру (1см).Але саме такі,як на фото, без камінців і вензелів,лаконічні.В інтернеті знайшла тільки в золоті,ціна 3000грн,мені це задорого.Може хтось зустрічав такі або порадить ювеліра який це зробить з срібла
РукиМыли?• 06 декабря 2020
Посмотрите сайт пенинсула там вроде такое было и они гравировку делают, вообщем гляньте на всяк случай
Прилипало
• 06 декабря 2020
Ответ дляIlona Kolesnyk
Гляньте на сайты Oniks там таких багато срібних
Оце ж там і дивилась,але тільки в золоті знайшла за 3000
Прилипало
• 06 декабря 2020
Ответ дляIlona Kolesnyk
Такі і багато інших
Щось погано я дивлюся, дякую зараз пішла ще раз до них
Ilona Kolesnyk• 06 декабря 2020
Ответ дляПрилипало