Мульйонерша• 07 декабря 2020
Може комусь цікаво) Промокод на sweet tv)
Можливо хтось захоче скористатись промокодом на перегляд прем´єри та безкоштовних 7 днів доступу на sweet tv)
код: Q3PF7UG5C6
Мульйонерша
• 07 декабря 2020
Ответ дляПросто Филя
это разовый код или можно тоже им вопспользоваться?
Ні, не разовий. Можете використати)
Мульйонерша
• 07 декабря 2020
Ответ дляХорошенькая
Там после этого за гривну 15 дней просмотра
Якщо захочете, то так, якщо ж не сподобається, то вас ніхто не буде змушувати підключатись. Ми обирали між мегого і світ тв. Хоча попередній рік була підписка на мегого, але цього року підписались на світ)
Мульйонерша
• 07 декабря 2020
Ответ дляКотомафия
Это только для новых пользователей
Жаль
Якщо ви вже є підписницею даного телебачення, то він вам і не потрібен) А якщо ні, то будь ласка, користуйтесь.
Котомафия• 07 декабря 2020
Ответ дляМульйонерша
Я пользовалась их бесплатным месяцем, то есть я не новичек у них. Само телевидение платно не подключала, но и кодом не могу воспользоваться. Пишет, что только для новых пользователей
Мульйонерша
• 07 декабря 2020
Ответ дляКотомафия
То спробуйте зайти з іншого номеру телефона))) Я так робила🤭 Спачатку з свого, потім чоловіка, сина, а потім вже, коли номери закінчились, то підключилась😄
Котомафия• 07 декабря 2020
Ответ дляМульйонерша
Ок,спасибо,попробую
Просто Филя• 07 декабря 2020
Ответ дляМульйонерша
Ні, не разовий. Можете використати)
спасибо.попробую!
Мульйонерша
• 07 декабря 2020
Ответ дляПросто Филя
спасибо.попробую!
Будь ласка
Приємного перегляду