100%• 14 декабря 2020
Дівчата, як знайти тему якщо є тільки нік і дата?
Добрий день! Я впевнена, що ви мені допоможете! Заскрінила пораду і думала, що з приходом осені-зими скористаюся нею. В цій темі анонім "Ашотакоа" розписувала який чим вона користується. А я, лох, саму тему не зберегла😢. Тепер знайти не можу....Допоможіть, плізззз
100%
• 14 декабря 2020
Ответ дляЗаведУющая
Так!!! Дякую

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 декабря 2020
Ответ дляЗаведУющая
)))))
Если ники не читаете, может хоть на размер коммента обращайте внимание))
ЗаведУющая• 14 декабря 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
)))))
Не совсем поняла ваш комментарий...
100%
• 14 декабря 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
)))))
Що Ви маєте на увазі?
Вкаблучках• 14 декабря 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
)))))
Нажмите «все сообщения пользователя» и не серчайте без причины
100%
• 14 декабря 2020
Ответ дляВкаблучках
Я шукала тему, по ніку. До чого тут сортування по ніку?