РукиМыли?• 16 декабря 2020

Нарушения сна у дочки после ковида

Заболела месяц назад, тест +. 3 дня температуры, потом сама упала и больше не поднималась. Но с самого первого дня сильно нарушен сон и дыхание. Педиатр послушала легкие, все ок . Но уже месяц она просыпается часто , что-то кричит, иногда просто стонет, ворочается, дыхание неравномерное, иногда очень частое. Были у невролога, назначила ЭЭГ, в пятницу сделаем. Дочке 5 лет

У кого такое было после ковида? Я тут начиталась, что это вообще может быть апное и нарушен при е дыхательной функции из-за поражения мозга! И если это так, то никто не знает, как это лечить!
Незнакомлюся• 16 декабря 2020
После кори у сына прохожее было, представляете?
автор РукиМыли? • 16 декабря 2020
Ответ дляНезнакомлюся
А сколько сыну было?
Долго длилось? Чем лечили? Какую причину называли? Диагноз поставили?
барабанщица• 16 декабря 2020
муж не спал на ковиде 3 дня((
димедрол укололи - успокоился и заснул...
выздоровел, проблема осталась, но уже лучше...
Незнакомлюся• 16 декабря 2020
Ответ дляРукиМыли?
А сколько сыну было?
5 было. Диагноз - корь) осложнения на бронхи. Через месяц-полтора прошло.
автор РукиМыли? • 16 декабря 2020
Ответ длябарабанщица
муж не спал на ковиде 3 дня((
А как он объясняет-почему не спит? Тоже с дыханием проблемы?
автор РукиМыли? • 16 декабря 2020
Ответ дляНезнакомлюся
А у вас кашель был? Дело в том, что у малой никаких респираторных симптомов нет, мне кажется, это какое-то последствие влияния на мозг((
барабанщица• 16 декабря 2020
Ответ дляРукиМыли?
когда не спал с дыханием проблем еще не было, но потом начались проблемы и с дыханием(
Не мог просто занснуть и все.
Темная комната, тишина в квартире, успакоителные ( разные), снотворные( разные) - ничего не помогало, он говорил , что сон не идет вообще.
В больнице стало легче и немного спал, когда под кислородом, когда после таблеток.
барабанщица• 16 декабря 2020
И да, были глюки и галлюцинации ((
Губки-уточкой• 16 декабря 2020
Автор, это текст моего соседа который переболел короной.

«Є ВІДХИЛЕННЯ, АЛЕ НІЧОГО КРИТИЧНОГО» - #COVID UPDATE

Вже минуло два тижні після моєї виписки з лікарні і можна проаналізувати, які наслідки перебігу тої хвороби.

Так як і у всіх, в мене пропадав нюх та смак, та також вірус вразив легені, що вплинуло на роботу серця, та центральну нервовову системи. Якщо з серцем все зрозуміло, то з нервовою системо нічого не зрозуміло.

Почнемо з Серця. В результаті після виписки :

•Тахікарідя: може бути до 120-130 ударів в хв, просто так, без жодних причин- лікуємо таблетками. Цікаво що з лікарні мене виписували з брадикардією.

•Аретмія- лікую таблетками

•Гіпертонія -Тиск - інколи скаче до 180 на 100, лікую таблетками. Маю їх 3, поки лікар мені не сказав що робити коли третя не спрацює, каже напишеш мені у вайбері )) Маю кардіолога з почуттям гумору. Поки що третя завжди працювала.

Принцип лікування наступний : краще стає легеням, більше кисню в організмі , нормалізується пульс, за ним і тиск. Лікуєм.

Нервова система. Тут все складніше, Недостатня кількість кисню, створює Гіпоксію, а далі воно створило такі проблєми у моєму випадку:

• порушена координація рухів, все падає з рук, «заносить на поворотах», руки і ноги - вата, і так далі. Інколи відчуваю ніби руки і ноги не мої. Коли помітив що в мене збитті і поцарапані руки вирішив звернутись до невролога, не відчував коли це сталось.

•Пам‘ять. Інколи просто забуваю яку таблетку пив 1 хв тому, а яку ні.

•Часті запаморочення

•П‘ю заспокійливі - маю напади агресії , у лікарні накинувся на сусідку по палаті,яка з Італії і цілими днями росказувала хто скільки заробляє, хто з родини за скільки купив хату і так далі, після того лікар прописав мені не одну, а дві таблетки заспокійливого в день ))

•Сон 5-6 годин за ніч і засинаю зі снодійним. Як каже кардіолог : «Дякуй, то і так багато» 😄

Звернувся до Невролога - зробили МРТ голови- «зміни є, але нічого критичного, Енцифаліту нема , а це ми поправимо»- за 2-3 місяці має пройти - назначили лікування.

В один день заклали вуха і ходжу як в банці, інколи недочуваю. Звернувся до Лора - зробили діагностику - «зміни у функції слухової труби, але не критичні, дякуй що взагалі чуєш, бо були випадки що після ковіду в людей слух пропадав». Прописали лікування - має за 2 тижні пройти. Тож не тільки смак і нюх друзі може пропадати, а і слух.

Чи вилізе ще щось - побачимо, та надіюсь що ні.

Загалом, з кожним днем є прогрес і це тішить - за 2 -3 місяці ця «ракета в тілі черепахи» має повернутись до «заводських налаштувань» 😊

Дякую всім хто підтримував морально і гривнею, ми зібрали додаткових 30 тис грн і як тільки відновлюсь , то приступимо до фільмування Наші Без Раші 6, адже маю велике бажання творити поки є Антитіла, бо потім закриюсь в хаті і буду чекати вакцину 🤓

Для чого я написав той пост, якщо у Ваших знайомих пропав нюх і запах, і вони знімають сторіз закриваючи очі і вгадують чи то лимон чи мандаринка, то у Вас може бути не так, хоча може бути і так, але не факт 🧐

P.S. Вже можу зробити фото, бо до того Зеленський ховався порівнянно зі мною, щодо об’ємів свого лиця 😂. То так розносить після гормонів, даремно тролили чоловіка!

Всім дякую і будьте здорові!
Стрекозей• 16 декабря 2020
Моя болела гриппом в прошлом году в 1,5 года. Мало того, что с тех пор она не спала днём и кричала ночью, она не узнавала после болезни никого неделю! Это был ад!
Мы даже психиатра прошли...
Слава богу, ночью наладилось, а днём она больше уснуть не может вообще никакими методами. Ей 2,5 сейчас. Стала более возбуждённая.
Старшая с ней болела одновременно - был бред и галлюцинации.
Психиатр и неврологи сказали, что это реакция на болезнь. Что-то в мозгу изменилось... Так бывает после болезней...
Карамбулкул• 16 декабря 2020
Ээг вам надо, в любом случае надо исключить эпи активность мозга.. Если там все хорошо, то назначат седативные.. У нас так было после тяжёлой орви, бессоница, страхи, постоянно ребёнок был издерган, тоже делали Ээг обязательно. По моему принимали курсом ноофен 2 раза, прошло. Я после кеовтда не сплю, на мелатонине, очень у многих моих знакомых нарушен сон..
Ленивица-красавица• 16 декабря 2020
Работаю фармацевтом. Сейчас даже в протокол лечения ковида внесли успокоительные и снотворные. Много, даже очень много людей стали плохо спать.