Что-то не спится• 16 декабря 2020

Довга кухня. Що вибрати: довшу робочу поверхню чи підняту духовку

Лінійна кухня 3,8 м. До п´ятниці треба вирішити і дати відповідь.
Що вибрати? Першиц варіант з одного боку холодильник, в протилежному краю хотіла пенал з вбудованою духовкою на рівні столешні. Тоді робочої поверхні буде 2 шматки: 50 см і 1 м.
Чоловік вперся, щоб духовка була під газовою поверхнею. Тоді великий шматок робочої поверхні 1, 6 м.
???
Каменная Фрося• 16 декабря 2020
Муж прав

выходные пролетают• 16 декабря 2020
Рабочую поверхность. 3,8 м и так маловато для линейной, чтоб еще и часть занять духовкой.
И не тулите мойку близко к колонне с холодильником - неудобно.
И_В_офигительных_штанах• 16 декабря 2020
1,6 это большой кусок?
Молчунья• 16 декабря 2020
Я за духовку выше. Её так удобнее мыть, не говоря уже о готовке.
автор Что-то не спится • 16 декабря 2020
Ответ длявыходные пролетают
Мийка по комунікаціях виходить якраз в протилежному краю. Думаю чи зручно далеко бігати?
Рогнеда Карповна• 16 декабря 2020
У меня рабочая 45см, 1м, 1м. Очень жалею, что не придумали, как увеличить длину одного куска рабочей поверхности.
Alysha777• 16 декабря 2020
Ви продумайте яке розташування техніки і робочих поверхонь вам найбільш зручне, як ви звикли рухатись по кухні коли готуєте. Духова шафа не обов´язково повинна бути під варильною поверхнею.
Дадосвидания• 16 декабря 2020
В мене 3,75, якраз замовляю кухню, т.е. холодильник з одною сторони, і ще я хочу його вбудувати, але нажаль з протилежної газовий лічильник, і під ним не можна поставити електричну духовку, тому поставлю вниз і пенал буде 30 см і поверхні буде теж 80 см і 60 см, звідки в вас виходить 1 м і ще й зверху духовка вміщається?
выходные пролетают• 16 декабря 2020
Ответ дляЧто-то не спится
Та там аж 2 м буде між нею і холодильником

Ответ дляМолчунья
От і так мріяла. Та оці 2 шматки робочої поверхні чоловікк здаються малими.на меншому ще кавоварка буде стояти😭😭
выходные пролетают• 16 декабря 2020
Ответ дляЧто-то не спится
Покажіть схему, як ви хочете
Ответ дляAlysha777
Зараз кутова кухня і менших розмірів. Нема з чим порівняти.
Молчунья• 16 декабря 2020
Ответ дляЧто-то не спится
Я суду по себе. Рабочей зоны к меня не мало, но по факту задействую я один небольшой клочок. Мелкая техника спрятана. Стоит только микроволновка и чайник.
Сама очень жалею, что не настояла на высокой духовке((( Каждый раз, когда мою её, икается всем, кто отговаривал.
Дадосвидания• 16 декабря 2020
Ответ дляЧто-то не спится
В мене 30 см колона, 80 робоча поверхня, 60 см плита, поверхня 60 см , мийка 70 см, 10 до холодильника і холодильник 75 см, варіантів інших не має
Молчунья• 16 декабря 2020
А, самое обидное, больше всех отговаривала мама, но когда себе кухню заказывала, установила в пенале, не под варочной
Омлетик• 16 декабря 2020
Духовка вверху современнее смотрится. Встроила рядом с холодильником. Никаких проблем в работе и использовании. Рабочую использую 60 ширина и 30 глубина, там у нас вентканал дальше. Самый нужный у меня участок. Между варочной и мойкой. Остальное для любителей помочь.
Ватный Пупс• 16 декабря 2020
Робіть духовку не на рівні столешні, а нижче, в мене так буде. А кавоварку над духовкою.