lada33• 11 декабря 2013
Люди, вы не знаете где девчонки в соц. сетях берут фирменную бу одежду и продают
Фенте Фря• 11 декабря 2013
Э секонд-різного класу,є речі з бірками майже нові,є справжні ганчірки.У моєї знайомої сестра працює в секонді то вони перш ніж розвішувати на вішаки спочатку все більш-менш
нормальне між собою розбирають або перепродують перекупщикам,які потім і продають в інтернеті,там ціла схема.
Ответ дляФенте Фря
ТОЖЕ ЧУЛА ПРО ТАКЕ
Фенте Фря• 11 декабря 2013
До речі продавці кажуть,що колись привозили секонд кращої якості(відповідно дорожчий в закупці),а зараз привозять найдешевший і складно знайти шось нормальне,але люди як зггрібали все підряд так і гребуть далі,то для чого власникам платити більше?Люди беруть все підряд,чи треба чи не треба головне дешево.