Брюльтик• 23 декабря 2020

Ваші чоловіки про вас говорять?

Дівчатка склалася така ситуація,що мій чоловік мене обговорює зі своєю мамою,але якби тільки обговорюв,він тупо бреше про мене ... каже своїй мамі,що як тільки він переступає поріг будинку після роботи,то я зразу дитину(4 міс.) йому вручаю і іду лягати...хоча такого немає.Коли він приходить то іде мити руки,переодягається,вечеряє, тоді я можу його попросити побути з дитиною,щоб я могла зробити свої справи.Він все їй говорить навпаки,що майже він сам цілий вечір з нею сидить,а я байдики б´ю (
Навіть і якби так було ,то це і його дитина настільки як і моя...
ГейТуда• 23 декабря 2020
Це вам свекруха сказала? Чи особисто почули? Бо є різниця)

Ежик Хрюха• 23 декабря 2020
Не знаю даже. Но я делаю именно так как Ваш муж говорит).
автор Брюльтик • 23 декабря 2020
Ответ дляГейТуда
Я услышала как он с ней говорил по телефону.
Интимная• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
Значит сегодня так и сделайте. Только он на порог, ребенка ему в руки и спать. Че зря говорил? Нужно значит так поступать.
ГейТуда• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
Ну і робіть тепер так як він розказує, шо вже) Тато теж бере участь в догляді, а не тільки у вирбництві
ДА да да• 23 декабря 2020
Прекрасний чоловік.Ні,мій не обговорює,він сирота.
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2020
Значит делайте так как он говоритвспасайте ему ребенка с порога и т.д
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2020
*вручайте
Беззубовна• 23 декабря 2020
В сім´ї майже завжди буває, що на одній людині більше відповідальності ніж на іншій.
Ваш чоловік в досить типовій ситуації: на ньому робота в основному і відпочинок від неї. Якби була змога змінити ролі, в нього не було б ілюзій, що з немовлям чотиримісячним ти б´єш байдики

автор Брюльтик • 23 декабря 2020
Ответ дляБеззубовна
Так і є,я йому вже казала ,що якщо я з дитиною вдома,то я нічого не роблю.Тим більше він знає як вдень вона спить мені по 30-40хв. 3 рази,тобто більшість часу я роблю все з нею.Він приходить додому то є і вечер
автор Брюльтик • 23 декабря 2020
*вечеря
Капризуля• 23 декабря 2020
Странный он у вас. Есть проблема- поговори с женой. Мамке плакаться -последнее дело
Мона Лиза• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
А как он вам объясняет эти разговоры? Зачем он так говорит? Вы с ним разговаривали, после звонка?
Пыхтелка• 23 декабря 2020
А чего вы решили, что он говорит неправду? Понятие сразу с порога образное. У вас это у входной двери, у него это его свободное время. Если хотите понимания с мужем, то скажите что услышали разговор и на самом деле неиного не так как он передал инфу маме. И просто обьясните, что вам необходима его помощь и найдете понимание. Почему вам кажется, что муж на работе отдыхает, вы больше устаете или просто поругаться?
Беззубовна• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
Мені шкода, я розумію, що дуже образливо, коли твій чоловік навіть не те, що відмовляється від обов´язків, а ще й робить суто по бабськи, вибілює себе за рахунок Вас.Хочеться щось порадити, але швидкого рішення тут немає. У нього напевне уявлення, що діти це суто жіноча справа.
Показушница• 23 декабря 2020
Нет, не обсуждает, никогда и ни с кем.
Налогообложу• 23 декабря 2020
Ні не обговорює.Навпаки,це я можу мати таємниці з його мамою😄 дуже її люблю і нам завжди є про що поговорити.
Пыхтелка• 23 декабря 2020
И вы ж не знаете какой был вопрос мамы. Не трактуйте так однобоко. Это не в защиту вашего мужа, а помочь вам вместе с мужем разобраться в ситуации. А не копить ненависть и выливать ее.
ТебеОноНадось• 23 декабря 2020
В нашей семье у нас со свекровью секреты от мужа))) А Вам совет человека со стажем в браке почти 20 лет - неделю помаринуйте его так, как он описывал своей маме, под любым предлогом - плохо, устала, не спала совсем. А когда взвоет - скажите, чтобы в следующий раз думал, что говорит маме.

автор Брюльтик • 23 декабря 2020
Ответ дляПыхтелка
Тому що мова була така ,що він ще не встигає скинути куртку як я йому малу вручаю,і іду лягати.Там ще багато чого було сказано.Я йому не казала що я чула.
Навіть у свій вихідний він мені говорить ,що у нього вихідний,він хоче відпочити,аде це нічого що в мене то немає вихідних навіть вночі ...я не кажу що він не втомлюється на роботі,але ж дитина наша спільна... Можна це все було і сказати в другому тоні,а не так ніби я нічого цілими днями не роблю.
автор Брюльтик • 23 декабря 2020
Ответ дляТебеОноНадось
Так і зроблю....бо дуже багато раз я йому казала , що спочатку думаємо,а потім говоримо.
автор Брюльтик • 23 декабря 2020
Дівчатка я нехочу з ним сваритися,я взагалі не люблю таку справу, завжди все робимо з ним по мирному,але всеодно трішки образливо таке почути,і це я ж незнаю що ще він їй говорить,і знаючи його маму вона може його наговорювати проти мене.
Ра ру ра ру ра• 23 декабря 2020
У меня знакомая после того как муж ей сказал что она ничего целый день не делает с ребенком, спит и гуляет, она на целый день оставила ребенка мужу и отключила телефон, прям утром, и ушла к подруге. Там конечно рыдала день, вечером приехала.
Больше муж ей такого не говорил.
Ра ру ра ру ра• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
Не треба сварится, він хоче показати мамі якій він батько, з роботи і в няньки, ну то дайте йому таку можливість.
Він ніколи не зрозуміє чим ви займаєтеся цілий день, поки не буде в тому приймати участь.
автор Брюльтик • 23 декабря 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
Больше муж ей такого не говорил.
Я б також зробила так,але ми на гв
Ра ру ра ру ра• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
Я б також зробила так,але ми на гв
У нее ребенок был уже на прикорме, месяцев 8 было дочке.
ДА да да• 23 декабря 2020
Я взагалі рахую,це таке приниження для чоловіка обговорювати з мамою свою сім‘ю.
Я не на долго• 23 декабря 2020
Ответ дляЕжик Хрюха
Я тоже всегда так делала. Но мой муж вообще никогда не обсуждал меня со своей мамой.
Пыхтелка• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
Вот именно, что она его может провацировать на такое. Будьте умнее и сказать о том, что слышали надо.
colibrie• 23 декабря 2020
Ответ дляБрюльтик
Я б також зробила так,але ми на гв
может сцедить и дать инструкцию как нужно разогреть, бутылочку подготовить?