Голубка миру• 2 часа назад

Якщо син бачить приклад сильної мами

Яка все може, все вирішує. Як це може вплинути на його сприйняття жінок і розвиток загалом?
Зробіть вибір:
вже голосів: 22
Позитивно
Негативно
Не впливає
Інше
Результати
Домашка• 2 часа назад
Хз, наш такой мамы не видит

Ніколи не збрешу• 2 часа назад
Все життя пашу,діти вивчилися,трудоголіки.По 3-4 підробітків мають.
автор Голубка миру • 2 часа назад
Ответ дляНіколи не збрешу
І який в них рівень життя?
Вареничніца• 2 часа назад
Мой выбрал в невестки сильную и независимую.... сейчас разочарован, хочет милую и женственную
ГороховаЯ• 2 часа назад
Співчуваю . Сильним має бути батько .....
автор Голубка миру • 2 часа назад
Ответ дляГороховаЯ
Нема чому співчувати, я також була завжди, мені цілком комфортно
Царевна_несушка• 2 часа назад
Ну у мене чоловік бачив приклад сильної мами, але ж вона його не виховувала, виховувала бабуся.
автор Голубка миру • 2 часа назад
Ответ дляВареничніца
А син за характером сильний чи мʼякий?
Вареничніца• 2 часа назад
Ответ дляГолубка миру
А син за характером сильний чи мʼякий?
Сильный... весь в мать))

Царевна_несушка• 2 часа назад
Ответ дляГороховаЯ
батько, нічого собі. Комусь пощастило з батьком. Я все життя мріяла, щоб мама цю кончену мразоту покинула.
Ніколи не збрешу• 2 часа назад
Ответ дляГолубка миру
І який в них рівень життя?
Вивчила їх за кордоном,вже там працюють по освіті,успішні.Ну я все життя заробляла,мені мало і мало.То треба житло,авто,дітей вивчити.І нема кінця і краю.Так і вони,з першого курсу навчання,робота,потім треба авто,далі знімати квартиру.Та й так.
Пацака-задирака• 2 часа назад
А какие могут быть варианты, если например, растишь сына сама? Я осталась вдовой, когда сыну было 1,5 года, сейчас ему 13. Я сильная, все сама, добытчик, каменная стена, и все остальное, научила его драться, ездить на велосипеде, играть в футбол и подтягиваться, хотя сама этого всего не умею. Я его воспитываю так, как считаю нужным. А какую он себе жену выберет, это его личное дело
Ніколи не збрешу• 2 часа назад
Ответ дляПацака-задирака
Так і я,правда розлучилася.Діти малі,житла нема,треба ставити на ноги,вперед і вперед.
Може ще третю?• 2 часа назад
Ну, модель семьи может заложить именно такую. Это не хорошо и не плохо, на самом деле. Если он не видит негатива в такой модели семьи, то и себе он будет искать женщину схожего психологического типажа.
Репетиторша• 1 час назад
Єдине, що я бачу: старший шукає собі в друзі і в подруги розумних, цікавих і таких, що цікавлться якщо не кар´єрою, то роботою в своїй області. Жінку-придаток до чоловіка він не розгдядає.