Паравозик• 24 декабря 2020
Ааа.. ялинкаяку вибрати??
Вговорила чоловіка на штучну😬він проти,але..почала вибирати і два дні всій сім´ї марево 🌲🌲🌲
Висота 1.80 ціна до 2000 грн.пвх?пвх+лита, лита, ч шишками... капец..нажаль бюджет такий і надовго..що у вас?
Паравозик
• 24 декабря 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Литую.
1.8 будет совсем маленькая , лучше 2.1
Ціна одного скакає в різниці
БлинчикБезСметанки• 24 декабря 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Литую.
1.8 будет совсем маленькая , лучше 2.1
У меня 1,2 и хватает.
Выступаю Я.• 24 декабря 2020
У нас ПВХ, наче, відгуки були хороші, але через 2-3роки стали занадто гнучкі місця близькими до зламу(( там метал, на вигляд міцний, але не еластичний, як виявилось(( ТМ не пам´ятаю, брали на розетці, дивидись в шоурумі і от так.. І висоту взяли 2.2, малувата для 3.60 стелі, але це вже кожний під свої дивиться.
Литі хвалять все більше зараз.
ДеньгиНеСдаю• 24 декабря 2020
Мені дуже тут сподобались ялинки. Замовляла в них гілочки. Дуже якісна робота. Була на ринку, то бачила такі шкарадні ялинки, навіть литі, дроти торчали з них..
Выступаю Я.• 24 декабря 2020
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дуже гарні, як справжні
Дежурняшная• 24 декабря 2020
Ответ дляПаравозик
Ціна одного скакає в різниці
У меня 1,20 см литая, стоит на комоде. Она смотрится большой за счет пушистости и обьема.
Санта Барбара• 24 декабря 2020
У нас лита блакитна еліт Смерека 1,8 м - для квартири по розмірам саме те. Купувала тут, дуже подобається.
СпайдерВумен• 24 декабря 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Литую.
1.8 будет совсем маленькая , лучше 2.1
Почему, норм ёлка
У нас 180 литая, смерека элит зеленая. Маленькой не кажется )
Эт вернячОк• 24 декабря 2020
Ответ дляСпайдерВумен
Почему, норм ёлка
У меня тоже элит голубая. Изначально хотела 1.8, потом решила купить 2.1. И в итоге жалею надо было брать 2.5, была бы пышнее ))
СпайдерВумен• 24 декабря 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Ну может у Вас места много )
У меня она между стенкой и диваном стоит. Размер как раз для того уголочка )
Удачная• 24 декабря 2020
А я так хочу большую и красивою!!! А вот 8000 грн вывалить за пластик жаба давит. Уже 5 лет пытаюсь купить, а никак. Аж сама на себя злюсь.
Паравозик
• 26 декабря 2020
Ответ дляУдачная
Может поделитесь где кто и по какой цене брал
?
Я на троещене купила 1150 дешевле чем в нете
Удачная• 26 декабря 2020
Ответ дляПаравозик
Можно фото?
Паравозик
• 26 декабря 2020
Ответ дляУдачная
Норм. Красивая. Я правда не сосну хочу а ёлочку
Елочка от 2500