Смурфик• 25 декабря 2020

Подарунки на 8 дітей, нр

Всім привіт, дівчата. Дуже потрібна ваша допомога! У мене 3 доньки: 13,16, і майже 12 років.
Також племінниця 14 років, племінник 6.
Похресник чоловіка 7 років і мої похресниці 10 р(сестрички)
І ще моя сестра 18 років(мені всеодно дитина)
Треба всім купити подарунки на новий рік. Бютжет 50тис.
В цьому році якось все відтягнула, не було часу, а зараз вже треба купувати всім подарунки. Поділіться будь ласка ідеями, бо всі сказали, що все є і хочуть сюрпризи🤷‍♀️🥲
Моїм похресницям вже замовила великі набори косметики, ще давно, скоро приїдуть. Похресник чоловіка замовив настільну гру, тому тут простіше, щось оберу.
Молодшій і старшій донці ідей взагалі немає, оту порадьте будь ласка. Середній донці епл пенсіл подаруємо, можливо ще щось маленьке. Моєму племіннику якісь іграшки хлопчачі, машинки, порадьте, що можна цікаве. Племінниці - ? Але напевно попрошу доньок допомогти, зробимо якийсь бюті бокс чи щось для малювання, вона таке любить.
Сестрі взагалі вже голову зламала! Вона сказала, ти вмієш обирати подарунки на сій смак, тому вирішуй. Думаю, може сумку яку або годинник, щось для догляду за волоссям?)
Буду всім вдячна за допомогу, бо часу і справді мало лишилося. вже не встигну замовити з закордону, тому буде добре, щоб ви лишили якісь посилання на товари😀
Тектоническая расческа.• 25 декабря 2020
Аналогичный вопрос.... как обычно все буду 30-31.12 бегать искать😂
Ms. Скромность• 25 декабря 2020
Могу посоветовать только для мальчика 7 лет))). Лего криэйтор или техникс, скричер, бакуган, бейблейд инфинити надо, футбольный мяч или баскетбольный, турник, шахматы, книги про Риздвозавра или про Майнкрафт. Если бюджет больше, трюковый самокат,ролики, шлем, скейтборд.
Куда ж без меня• 25 декабря 2020
Девочкам:
Круговая лед лампа на штативе
Фитнес трекер
Большой набор маркеров
Браслет от Срибна краина или цепочку с подвеской - буквой имени
Духи

Мальчикам конструктрор (Лего, электронный, деревянный...), балансборд, футбольный мяч...
Куда ж без меня• 25 декабря 2020
Девчонкам косметика в таком возрасте актуальна еще, беспроводные наушники, колонка
автор Смурфик • 25 декабря 2020
Ответ дляТектоническая расческа.
Ото ж і в мене те саме, а хочеться 31 вже щоб асе готово було
автор Смурфик • 25 декабря 2020
Ответ дляMs. Скромность
Дякую, я тут згадала, він наче ролики чи щось таке хотів влітку, то +одна ідея!
автор Смурфик • 25 декабря 2020
Ответ дляКуда ж без меня
Девочкам:
Круговая лед лампа на штативе
Фитнес трекер
Большой набор маркеров
Духи

Дякую, гляну😃
автор Смурфик • 25 декабря 2020
Ответ дляКуда ж без меня
Навушники наче є у всіх, косметику трохи підкуплю і можна буде колонки👍