Мульйонерша• 28 декабря 2020
Допоможіть. Прийшла на роботу в бухгалтерію постанова приватного виконавця
Добрий день. У мене є заборгованість перед МФО, які отримали виконавчий напис нотаріуса, і далі приватний виконавець виніс постанову про зняття із зарплати 20%. Постанову хочу оскаржити, але як пояснити бухгалтеру, щоб на момент оскарження не знімав кошти?Чи бухгалтер має обов´язково зняти 20%? Чи можна написати йому певну заяву, що постанову хочу оскаржити і щоб цього місяця не було утримання із зарплати?Допоможіть, хто з таким стикався!!
Неновая почта• 28 декабря 2020
Бухгалтер обязан удерживать деньги по постанове. Я бухгалтер. Чтобы прекратить удержание нужна другая постанова со соответствующим решением.
Мульйонерша
• 28 декабря 2020
Ответ дляНеновая почта
Заборгованість спірна, я чекала позов до суду від банку, щоб написати відзив. Приватний виконавець, що виніс постанову, має повноваження в межах свого округу, а я проживаю в зовсім іншій області. Також особисто мені постанова не прийшла, я не повідомлена.. Просто знімуть кошти вже цього місяця(
Первая леди колхоза• 28 декабря 2020
Ответ дляМульйонерша
що ви можете зробити - це попросити не нараховувати вам зп, взяти відпустку за свій рахунок 3 15 грудея і до кінця місяця
Ms. Доброта• 28 декабря 2020
Бухгалтер обязан по закону, никакие заявления не помогут, только новое решение.
Мульйонерша
• 28 декабря 2020
Ответ дляПервая леди колхоза
Зараз уже 28 грудня, тобто можна взяти відпустку заднім числом?
Неновая почта• 28 декабря 2020
Ответ дляМульйонерша
Извините, но бухгалтера это не интересует. Там штрафы предусмотрены. Либо отпуск за свой счет, либо официально уволить до выяснения вопросов. Я так делала на работе.
Неновая почта• 28 декабря 2020
Ответ дляМульйонерша
Можно. Решайте быстрее, чтобы не начислили Зп. Но отпуск можно только на 14 дней. Больше у нас ставят, но там другая ситуация. Узнайте в отделе кадров.
Первая леди колхоза• 28 декабря 2020
Ответ дляМульйонерша
да
но вы ж понимаете, что до след аванса не получите результат обжалования? на аванс уже попадете